• Без категорії

Малюки можуть розуміти собак

Малюки можуть розуміти собакНа думку американських психологів, дорослі в деякому роді недооцінюють маленьких дітей. Так, наприклад, вже в віці півроку малюки здатні розуміти… собак.

Зрозуміло, йдеться не про спілкування в широкому значенні цього слова, а про емоційне забарвлення звуків, видаваних тваринами. В рамках роботи вчені проводили наступний тест. Дітям, яким було всього 6 місяців, давали прослуховувати агресивні і добрі звуки собак. Потім дітям показували картинки агресивно і доброзичливо налаштованих собак, яких вони раніше не бачили.

Далі дослідники визначали вибір дитини по кількості часу, яку він дивився на ту або іншу картинку. Виявилося, що діти, слухаючи запису, велику частину часу дивилися на правильні картинки.

Вчені підкреслюють, що, не дивлячись на уявну простоту проведеного досвіду, нові результати дозволяють краще зрозуміти, яким чином маленькі діти так швидко навчаються. Психологи відзначають, що розуміння навколишнього світу у маленьких дітей починається саме з емоцій.

Між іншим, раніше вченим вдалося встановити, що кішки здатні муркотінням управляти господарями. Зокрема, в муркотанні можуть міститися високочастотні звуки, які нагадують плач немовлят. В результаті господарі вимушені прислухатися до своїх вихованців.

Джерело: Ivona

Поділитися в...

Вас може зацікавити...