Маленькі і великі слабкості

Маленькі і великі слабкостіНайбільша помилка, при позбавленні від зайвої ваги, дозволяти собі маленькі слабкості. Якщо ви хочете позбутися від зайвої ваги назавжди, то необхідно раз і назавжди відмовитися від деяких продуктів.

Коли ми думаємо про тих, продуктах, які не можна їсти, то уявляємо собі чіпси, булочки, макарони. Але існують продукти, розрекламовані, які зовсім не несуть користь нашому організму.

Смузі або покупні фруктові соки. Здається, ну якої шкоди може завдати сік або фруктовий коктейль, але насправді дуже серйозної. Ці продукти містять велику кількість цукру, який зовсім не корисний для здоров’я і фігури.

Бутерброди на сніданок. Багато людей вважають, що з ранку можна дозволити собі висококалорійну їжу. Але це помилкова думка, так як в таких бутербродах ми використовуємо або сосиски, або ковбасу. А ці продукти абсолютно не мають в своєму складі м’яса, а тільки велику кількість канцерогенів.

Білий хліб, макарони, рис. Ці продукти дуже швидко перетравлюються в нашому організмі і через невеликий час викликають нове відчуття голоду.

Попкорн. Вже дуже висококалорійний продукт. У ньому є все і олія, і цукор, і наповнювачі, через які його можна з’їсти набагато більше, ніж потрібно нашому організму.

Білий шоколад. Безрезультатний продукт. У його складі тільки масла, молоко і цукор. Якщо дуже хочеться шоколаду, краще вибрати чорний. У ньому містяться какао-боби, вони містять речовини, що захищають наші клітини.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...