Максиміліан

Походить від латинського слова "максимус", перекладається як – "найбільший".

Максиміліан – соромливі, але незважаючи на це, у принципових питаннях не йдуть на поступки й не міняють своїх переконань. Багато подорожують по країні. Віддані сім'ї. За професією ці чоловіки: інженери, артисти, тренери, програмісти, перукарі, електрики, слюсарі, столяри.

У шлюбі їм часто не щастить, але вони проявляють завидне терпіння, і діти прив'язані до них навіть більше, ніж до матері. Люблять природу і тварин. Господарські.

Ім'я Максиміліан відбулося від давньоримського Максим. З латинського "maxima" воно переводиться як "найбільший", "найвищий", "найбільший", "нащадок великого". Запозичена з візантійської культури в момент її розквіту. У цей день ми згадуємо святого Максиміліана Ефеського, який прийняв мученицьку смерть за християнську віру. Максиміліан виступав у боротьбі проти засилля язичества й закликав своїх співвітчизників послухатися "гласу Господня", затворів добро людям, зціляв недуги й давав стражденним розраду. Максиміліан відрізняється сильним характером, має гострий розум і ділову хватку. Шанує батьків і свою сім'ю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...