Максим

Походить від латинського слова "максимус", перекладається як – "найбільший".

Максиму не вистачає вольових якостей, він не впевнений у собі, у справах йому бракує завзятості й напористості. У нього відсутні "пробивні" здібності, а віру в успіх підточує звичка у всьому сумніватися. Добре, якщо поруч із ним є людина, що розуміє це і надає йому моральну підтримку. Максим живе з відкритою душею, він доброзичливий до людей, співчуває їм і завжди готовий прийти на допомогу. Установка тільки на добре начало в людині заважає Максиму відрізнити хороших людей від поганих, і він нерідко страждає від цього. Не кар'єрист, але якщо чимось захопиться, досягає великих висот.

Максим дуже рано починає захоплюватися дівчатками. До вступу в шлюб пізнає всі принади інтимного життя з жінкою. Підкорює їх своїм терпінням: він буде незворушно чекати, поки дружина відірветься від дзеркала, хоча до концерту залишаються лічені хвилини, збереже спокій і тоді, коли вона, розсерджена неприємностями на роботі, "зірветься" на чоловікові. Терпіння Максима справді безмежний, але це не означає, що можна нехтувати його думкою. Приступаючи до якоїсь справи, приймаючи рішення, краще дізнатися, що думає з цього приводу Максим – йому це вкрай важливо для самоствердження.

Любить дітей, охоче водить їх у дитячий сад і читає казки. З батьками дружини у Максима зазвичай проблем не буває. Влюбчів, проте до зради справа доходить рідко. Це частково пояснюється тим, що в дружини Максими вибирають жінок владних і трохи побоюються їх. Максима потрібно уберігати від алкоголю і наркотиків.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...