Макіяж для дорослої жінки

Motorcycle DetailsБагато жінок хочуть залишатися молодими і привабливими в будь-якому віці. Щоб приховати зморшки і виглядати чарівно, вони наносять на себе дуже багато декоративної косметики. Адже саме завдяки їй знаменитості виглядають молодшими, а значить, так можуть і жінки. Фахівці – косметологи знають, як правильно наносити макіяж, щоб жінка виглядала молодше.

Для початку, помада повинна бути світлих тонів – темний відтінок старить. Тобто, чим молодші хоче виглядати жінка, тим світліше вона повинна вибирати відтінок помади. Ніжний блиск, на відміну від матових помад, там же робить жінку молодшою. Яскраво руді, коричневі й фіолетові помади тільки збільшують вік.

По-друге, особливу увагу треба приділити бровам. Деяким жінкам подобаються, так звані, брови – ниточки, бачте, вони нагадують жінкам в молодості і т.д. і т.п. Але важливо знати, що з віком брови ростуть повільніше і, вискубавши зайве, відростити їх буде вельми проблематично.

Третє – тіні і рум’яна. Тіні бажано вибирати більш теплих тонів, тому що холодні тони старять. Рум’яна краще вибирати кремовою текстури, так як порошкова косметика має особливість збиратися на зморшках і складках шкіри. Четвертий пункт, це очі. Не секрет, що з роками очі трохи опускаються, і піднімати зовнішній куточок просто необхідно. Підкручені вії або тонка стрілочка на верхній брови розкриють погляд і зроблять жінку візуально молодше.

П’яте, про що не можна забувати це колірна гамма. Якщо вже дуже хочеться яскравості, то краще компенсувати її додатковими аксесуарами, але ні в якому разі не використовувати неонові відтінки помади, рум’яна і синю туш – все це створить дуже дивний вигляд. І останнє, але не менш важливе за значенням це постава. Красива і граціозна спина додасть упевненість будь-якій жінці і допоможе виглядати молодше і привабливіше.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...