Майбутня вагітність і віщі сни

Майбутня вагітність і віщі сниЗ давніх часів люди вірили, що майбутня мама може дізнатися про прийдешні зміни в житті ще до настання вагітності завдяки особливим снам. Це специфічні символи, що позначають появу в сім’ї немовляти. Бабусі кажуть, що душа людини з’являється, в цьому світі, незадовго до виникнення її тілесної оболонки. Вона живе поряд з майбутніми батьками, чекаючи вдалого моменту, щоб втілитися в життя маленької клітинкою в маминому животику. Тому немає нічого дивного в тому, що уві сні, на кордоні світів реального і духовного, майбутній малюк нагадує про себе.

Вірити в це чи ні – вирішуйте самі. Почитайте про те, які сни вважаються віщими. Може бути, і вам колись снилося щось схоже. Або тільки збирається приснитися …

Багатий улов

Найбільш стара прикмета, яка передвіщає прийдешню вагітність – побачити уві сні рибу. Цей символ добре відомий у багатьох народів протягом тисячі років.

Строго кажучи, рибка в руках завжди вважалася ознакою прибутку, подарунків, удачі. Але для молодої жінки, яка нещодавно вийшла заміж, такий сон має особливе значення. Причому не так важливо, буде це зграйка мальків, яку ви намагаєтеся зловити руками або дельфін, підплив дуже близько. Ви можете побачити уві сні акваріум, себе, з вудкою в руках, а то й смачненького запеченого коропа на столі. Результат буде один. Важливо, щоб сон сподобався. І щоб вода, в якій плескалась риба, виявилася чистою.

Струмок або море

До речі про воду. Сама по собі, вона теж один з важливих символів, що означають можливе настання вагітності. Ми всі пам’ятаємо, що життя нашої планети зародилося у воді. А кожен новий чоловічок, до свого народження, плаває у мами в животику. Тому побачити струмок, озеро або океан – вкрай сприятлива прикмета для сімей, які очікують щастя. Іноді жінки бачать, як йдуть по дну спокійної річки, іноді за кипучим водоспадом, пливуть у човні.

Якщо ж такі сни приходять людям, які не планують поповнення в родині, вони означають або швидке одужання від недуг, або просто гарне здоров’я і умиротворення.

Діти

Взагалі, традиційно, діти сняться до клопотів. Здоровенькі і щасливі малюки – до приємних турбот, хворобливі – до не дуже. Але для пар, які планують зачаття, ця прикмета має специфічну символіку. Діти іноді сняться на руках у мами. Деякі жінки розповідають про сни, в яких хлопчик чи дівчинка приходили до них у гості. Іноді майбутні мами бачать себе з круглим животиком.

Одяг

Час від часу, жінки, які народили діток, розповідають, що напередодні зачаття бачили уві сні себе вдома або в магазині, приміряючи сукні: блакитну або рожеву.

Тварини

Ще одна, перевірена роками, прикмета – сон, в якому жінка бачить себе поруч зі своїм коханим чоловіком. Зазвичай такі мрії дуже «теплі» і приємні. Їх особливість в тому, що поруч з вами знаходиться хтось ще. Причому, не обов’язково дитина. «Третім» цілком може бути кошеня, щеня, пташки … Це не має значення, головне, щоб ви відчували, що вам подобається бути в тому місці.

Крім всього описаного, досить таки часто, існують, так звані, сімейні прикмети. Тобто символи, які снилися вашій мамі, бабусі та іншим родичкам. Тут все дуже індивідуально. Але практика показує, що такі сни дуже нерідко збуваються.

Гарних вам снів!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...