Майбутня мама і мода. Як правильно скласти гардероб?

Майбутня мама і модаМайбутня мама ні на секунду не перестає бути жінкою. Звичайно, їй хочеться виглядати привабливо і стильно. Якщо раніше асортимент, представлений в магазинах, робив це завдання важкоздійснюваним, то сьогодні існує безліч способів одягнутися модно і перебуваючи в делікатному становищі.

До послуг вагітних модниць практично всі можливі варіанти різного одягу. Вона може носити сукні, комбінезони, брюки, легінси, туніки … Однак є кілька факторів, про які вона повинна пам’ятати, підбираючи стильний одяг.

Майбутня мама і мода Як правильно скласти гардеробПо-перше, для здоров’я і мами, і дитини, краще, якщо ви будете формувати свій стильний гардероб з одягу натуральних тканин. Мода модою, а кращим рішенням є бавовна, льон.

По-друге, не забувайте про комфорт і зручність. Саме вони повинні бути визначальними при виборі одягу. Уникайте надмірно тісних речей. Пам’ятайте про те, що надбавка у вазі і зміна фігури неминуча, тому купуйте речі, які можна носити в різному стані. Наприклад, вибирайте розлітаючі туніки або широкі брюки на гумці. Вони підкреслюють всі достоїнства і дозволяють створити загадковий і жіночний образ. Але не забувайте про правила сполучень: якщо ви вибрали широкий верх, не варто збільшувати пропорції внизу. Так, до вже згаданої туніки краще надягти легінси на м’якій гумці або прості вузькі брюки. Можна надіти навіть джинси, адже сьогодні в деяких магазинах можна знайти і цей одяг, що прекрасно підходить для вагітних.

Майбутня мама і мода1По-третє, не нехтуйте вивченням модних журналів. Не кожна людина має почуття стилю, і можливо, вам здасться занадто важким знайти підходяще втілення того чи іншого модного тренду в одязі для вагітних. Але не впадайте у відчай: ви будете виглядати чудово у витонченому жіночному платті для дам в цікавому положенні, а зробити образ модним дозволить використання відповідних кольорів, візерунків, вибір тієї чи іншої форми. Крім того, не забувайте і про аксесуари.

Ну і останнє, про що не можна забувати – ваш смак. Ви будете виглядати стильно і привабливо тільки в тому, що вам дійсно по серцю. Довіртеся своїм почуттям і відчуттям, і ви легко завоюєте звання наймоднішої і стильної леді в делікатному становищі!

одяг Антоніо Берард

Поділитися в...

Вас може зацікавити...