• Без категорії

Майбутні тата – герої!

Майбутні тата – герої!Це тільки на перший погляд майбутні батьки – ні при справах. Виявляється, чоловіки відчувають все, те ж саме, що їх вагітні подруги, тільки по-іншому…

Перш ніж зробити ряд відповідних висновків, медики провели безліч досліджень вагітних і їх партнерів, умовно кажучи – пара в положенні. Ось, яких висновків дійшли фахівці…

1.Виявляється в самому початку вагітності чоловік (так само, як і панночка) відчуває внутрішні гормональні метаморфози і зміну пристрастей в їжі. Наприклад, в деяких в наявності токсикоз – їх може здорово нудити від раніше улюблених страв. В деяких випадках спостерігається відмова від конкретно шкідливої їжі (жирної, гострої) і звернення до здорового раціону. Від цього майбутній тато може змінитися і, наприклад, втратити зайву вагу. Окрім цього, він може запросто відмовитися від надмірних доз алкоголю (або – від будь-яких!), а все тому, що головний мозок починає працювати абсолютно в правильному напрямі.

Більш того, потенційний батько стає надзвичайно емоційним. І навіть частенько може істерити з приводу і без.

Тому

Потрібно підтримати його в такий відповідальний момент і спробувати йому допомогти:

– можна разом з ним сходити до гінеколога, який краще за інших пояснить чоловіку, що саме з ним відбувається

– потрібно багато і часто гуляти (обов’язково вдвох), веселитися і відпочивати

– необхідно підсовувати йому тематичну літературу. Хай більше читає про майбутню вагітність і пологи. Знання – сила

2.В середині вагітності усередині вас відбуваються істотні зміни, які відображаються у фізіології майбутнього тата. Ви вже давно звикли до своєї нової ролі і вам добре і затишно. Також і йому. Він регулярно (разом з вами) прислухається, що відбувається усередині вас і нескінченно радіє. Він готовий звернути гори. Крім того, в чоловіка відбувається загострення розумових процесів – він став набагато уважнішим, відповідальнішим, конструктивнішим (і на роботі зокрема). У вас же, навпаки, пам’ять – ні до біса, уваги – ніякої, але це ні крапельки вас не псує.

Тому

Поки стан речей такий варто використовувати його в конструктивному значенні.

– наприклад, порадити чоловікові зайнятися плаванням або частіше відвідувати тренажерний зал (хай накопичує сили і зміцнює організм!).

– можна влаштувати регулярні відвідини тренінгів для майбутніх батьків (цікаво і незвичайно корисно)

– добре б вже обговорити, як саме проходитимуть пологи і чи має бажання майбутній батько бути присутнім на них

– варто подумати про те, як ви облаштуєте життя дитинчати, яким буде його виховання.

3.На останній стадії вагітності ваш стан стає важчим (у прямому і переносному значенні). Дитина всередині росте, живіт з кожним днем стає все більше, спати ночами важче. І вага – що треба! Але і у чоловіка в цей час трапляються істотні збої. Їм, наприклад, також важко заснути вночі (якщо ні – йому і вам пощастило). В даному випадку має значення тимчасова залежність від вагітної партнерки, а певні гормони стимулюють безсоння.

У цей же період у чоловіка може наступити криза. Природно, адже йому зовсім не хочеться кардинально міняти життя, що склалося, а доведеться. Деякі з майбутніх тат віддають перевагу самоті (де-небудь в барі або бібліотеці). Так йому простіше думається про прийдешні зміни.

Тому

Не дивлячись на власну дисгармонію, потрібно зуміти підтримати його

– наприклад, не можна влаштовувати йому істерики і допити з приводу його тимчасової відсутності (пройде!).

– необхідно постійно спілкуватися з майбутнім татом і регулювати його емоційний стан.

– але одночасно не треба боятися говорити йому про те, що вас турбує і нервує, врешті-решт, він – голова сім’ї і повинен стійко триматися.

– тягайте його по лікарях (тільки в міру!). Хай він бачить, хто саме зустрічатиме його дитинча. Він повинен бачити і знати тих, кому незабаром доведеться довіритися.

– ходіть разом за покупками, особливо для майбутнього немовляти (такі – неможливо приємні!). Всякі там чіпці і сорочечки з брязкальцями разом викличуть в ньому масу позитивних емоцій.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...