• Без категорії

Любов зі стажем або секс за віком

Любов зі стажем або секс за вікомЗанурюючись у вир бурхливого роману, ви ні за що не хочете вірити в те, що через певний проміжок часу ваші почуття пройдуть і пристрасть стихне. Це може зовсім не означати, що ви віддалитеся один від одного, і ваші стосунки стануть звичайною рутиною. У цьому випадку, на зміну старим почуттям заступає новий етап, в якому вам доведеться добре постаратися, щоб повернути ті давні почуття.

І щоб почуття не холоднішали, в них, як у тліюче багаття, потрібно періодично підкидати дрова, а точніше, підтримувати відносини.

Давно помічено, що ті подружні пари, які дарують поцілунки один одному кілька разів на день, незалежно від їх сімейного стажу, задоволені своїм шлюбом і своїми сексуальними стосунками.

Секс в зрілому віці приносить лише позитивні емоції, і запитання, до якого віку корисно займатися сексом, а після якого краще не варто, повинно само собою стати зрозумілим. І не відкладайте на завтра секс, якщо ним можна зайнятися сьогодні і отримати від цього величезне задоволення.

Секс є одним з необхідних компонентів, який робить подружнє життя вельми щасливим і гармонійним. І навіть, якщо вам здається, що краще віддати в даний момент перевагу якісному сну, ніж сексу, то ви робите грубу помилку.

Якісний секс з партнером приносить нам не тільки море задоволень і бурю емоцій, а й виліковує від поганого настрою, безсоння і головного болю. І перш, ніж мирно ткнутися в подушку або сопіти в стінку, запитайте себе по-чесному, чи хочете ви отримати хвилини блаженства і поповнити свій організм запасом ейфорії від напливу почуттів?

І головне правило в сексі – ніколи не перекладати ініціативу один на одного. Робіть один одному приємне, даруйте насолоду усіма для вас прийнятними способами і прислухайтеся до бажань свого партнера.

Ніколи не соромтеся запропонувати щось нове, віддячити своєму партнеру за креативність і оцінити старання свого постільного героя. І тільки тоді ваші відносини в сімейному житті будуть довгими і стабільними! А любов зі стажем або секс за віком хай у вас не знає кордонів і заборон.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...