• Без категорії

Любов – пряма дорога до стресу

Любов - пряма дорога до стресуНавіть у випадках, коли все добре, і обидві сторони дуже щасливі, вони випробовують дуже високі стресові навантаження.

Ви пам’ятаєте приказку, коли два переїзди рівні одній пожежі?

За спеціально розробленою стресовою шкалою два весілля – це приблизно те ж саме, як втрата близької людини.

Адже, з погляду психофізіології, стрес – це деяка сума психофізіологічних реакцій, не більш того.

Стрес випробовують як на позитивні, так і на негативні події, і наслідки стресу будуть приблизно однакові у будь-якому випадку. Там, звичайно, є своя тонкість і нюанси – стрес буває позитивний (еустрес) і негативний (дістрес), але зараз для нас це не має великого значення.

У випадках же, коли любов на початковому етапі залишається безмовною, стрес випробовують, як це не дивно, обидві сторони: і та, яка любить, і та, якій признається в любові. Наївно було б думати, що той, хто любить, випробовує драму, а той, кого люблять, весь в шоколаді і б’ється в кайфі.

Стрес переживають обидві сторони, причому зміст стресу у "шоколадної" сторони більш негативізовано.

І іноді чоловік після випадкового сексуального контакту сам починає лізти на стіни і вити від відчаю, оскільки упевнений, що тепер він повинен якось розвивати ці відносини.

У свою чергу жінка може піддаватися на любовний шантаж чоловіка через жалість, боячись наслідків своєї відмови. Вам, очевидно, що таке насильницьке зміцнення любові не приведе у результаті ні до чого доброго? Чому я говорю про це?

Причина дуже проста: якщо вам небайдужа та або інша людина, якщо ви закохані, то дуже важливо дати зрозуміти йому, що він не зобов’язаний любити вас натомість, що він вільний по відношенню до вас, що ви не умовлятимете і уламуватимете його у відповідь на почуття.

Це потрібно зробити не тому, що ви відмовляєтеся від своїх намірів (ага, розбігся!), а тільки для того, щоб присікти на корінню всі його можливі тривоги і занепокоєння.

Якщо об’єкт любові стривожений і стурбований, – він може почати процедуру вашого відчуження від себе. Він почне вас уникати.

Він захоче розірвати з вами будь-які відносини.

Вам це треба? Якщо у людини, яку ви любите, немає до вас у відповідь відчуття, то в найбільшій мірі йому важлива всяка відсутність зобов’язань і розпоряджень.

Якщо він вільний, то йому немає мотиву і причини уникати вас. Йому навіть буде приємно, адже любов і факт того, що вас люблять, – це приємне і хвилююче відчуття. Це твердження справедливе і для чоловіків, і для жінок.

Перша і найважливіша частина любовного плану, – присікти на корінню будь-який привід для відчуження. Відберіть у людини тривогу і занепокоєння, і він вже не зможе вас уникати і не знайде для цього ніякого мотиву.

Джерело: woman.mobus.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...