Любов очима чоловіка

Любов очима чоловікаЩе із стародавніх часів виділяли шість основних типів розуміння любові. Знаючи їх можна з легкістю прорахувати, як будуватимуться ваші відносини і чим вони закінчаться.

1. Агапе (жертовна любов)

Для такого чоловіка завжди на першому місці інтереси його коханоїї. Він віддає все і не вимагає натомість нічого. Але рано чи пізно все це стає нудним і одноманітним, не чекайте від нього пристрастей. До того ж, піклуючись про вас, він завжди прагнутиме тримати ваше життя, почуття і думки під контролем.

2. Людус (любов-гра)

Такі чоловіки живуть з переконанням, що секс – це і є любов. Вже при першій зустрічі він заманюватиме вас в ліжко, а якщо ви йому відмовите – глибоко ображатиметься. Цього чоловіка марно намагатися захопити недоступністю, він просто розвернеться і піде, вирішивши, що тут ловити нічого. У його присутності ви спокійно можете загравати з ким завгодно, але врахуйте, що він може дозволити (і швидше за все регулярно дозволяє) собі теж саме. Не розраховуйте на серйозність, йому цікавий тільки секс і чим більше ви нагадуєте йому про те, що існують якісь інші зближуючі чинники, тим швидше він вас покине.

3. Ерос (плотська любов)

Справжній лицар на білому коні. Його цікавить не тільки він сам, але і ви як особа. З ним цікаво розмовляти і він не прагне переспати з вами як тип "Ерос". Секс для нього не головне. А турбота – не жертва, як у випадку з "Агапе".

4. Манія (любов-одержимість)

Найегоїстичніший тип. Він завжди прагнутиме відчувати себе головним у ваших відносинах. Він завжди знайде слабкі сторони і намагатиметьсяя вказати вам на це в самій некоректній формі. Якщо ж він побачить, що вам набридло, і ви до нього охолонули, він спробує на якийсь час змінити тон, але потім все почнеться знову. Те, що ви робите для нього, сприйматиметься як належне. І ще він буде просто патологічно ревнивий, боячись, що втратить владу над вами. Він ніде довго не затримується і уникає прихильності.

5. Прагма (прагматична любов)

Йому потрібна жінка, з якою зручно. Вона повинна перш за все вміти виконувати домашню роботу і не напружувати його пристрастями. Йому потрібна стабільність і вигода. Його почуття завжди під контролем.

6. Сторге (любов-дружба)

Він викладе вам всю історію свого життя і життя своєї сім’ї. Ви точно знаєте, що можете йому довіряти і розповісти абсолютно все без негативних наслідків. Але ваші відносини будуть позбавлені родзинки – тієї самої інтригуючої загадки, до розгадки якої людина цікава.

Як привернути любов за допомогою фен-шуя?

Джерело: km.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...