Люсьєн

Перекладається з латинської як – "світлий".

"Грудневий" Люсьєн об'єктивний, тактовний, рішучий і не здатний на довгі роздуми. Важко переносить невдачі і прагне приховати їх від сторонніх. Рідко змінює місце роботи, так як із працею пристосовується до нового колективу. Володіє інтуїцією, але не прислухається до неї, маючи аналітичний склад розуму. Він не завжди висловлює свої думки вголос, боячись, що вони будуть невірно витлумачені. Люсьєн не намагається блищати в суспільстві будь-яку ціну і не боїться життєвих складнощів. До обставин, що виникають на його шляху, він легко пристосовується, не створює конфліктів.

Він неперевершений посередник: гнучкий і дипломатичний, ясно висловлює свої думки. Вміє переконувати, чуйний, намагається пояснити свою позицію гранично чітко. Люсьєн дотримується загальноприйнятих моральних принципів. У нього дуже розвинений інстинкт самозбереження. Він здатний зрозуміти всіх, хто доброзичливий до нього, і уважно спостерігає за людьми, при цьому стримано висловлюючи свої емоції, не демонструючи своїх почуттів.

"Жовтневий" Люсьєн рано долучається до всіх життєвих радощів, не дозволяючи, проте, втягувати себе в небажані ситуації. Від сексу отримує справжню насолоду. Люсьену легко вдається завоювати симпатію і довіру жінки. Він вірний і надійний друг, здатний бути хорошим сім'янином, але більшу частину часу проводить на роботі. Любить, щоб дружина радилася з ним, плануючи бюджет. Завзятий мандрівник, любить відрядження.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...