Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Ліжко … або поза ліжком?

ліжкоЗгідно з опитуваннями, більшість людей, в рівній мірі, чоловіків і жінок, мріяли все життя про те, щоб мати спонтанний секс не в ліжку, а в будь-якому іншому незвичайному місці, яке, за їхніми уявленнями, могло б підходити для реалізації такого пориву пристрасті. При цьому, далеко не всі з них коли-небудь взагалі зважилися на те, щоб хоча б спробувати реалізувати таке рішення або спробувати його реалізувати. У переважній більшості випадків люди відмовляли собі в можливості зробити те, що завжди хотілося з страху не бути зрозумілими або зазнати фіаско. Як не дивно, але жінки теж відмовлялися від такого досвіду саме тому, що боялися, як самі опинитися “не на висоті”, так і стати причиною фіаско партнера, який не зможе зробити того, що хоче. Таким чином, структура взаємних страхів пари виявляється на шляху до реалізації самих яскравих і сильних вражень та бажань, які могли б стати найприємнішими спогадами в житті кожного з них.

Як правило, навіть ліжко може не бути досить хорошим для постільних ігор. Так, майже всі пари в тій чи іншій мірі мали проблеми в сексі через невідповідну організацію сексуального процесу на чисто фізичному рівні. Наприклад, на жорсткому, ліжку, що не гнеться, на якому можна натерти коліна, або на вузькому ліжку, на якому може лягти тільки хтось один, або занадто близько від дітей, на дивані, який вже занадто старий, має свій власний унікальний рельєф, в якому незручно вписуватися тому з партнерів, який виявився знизу тощо. Як правило, в молодості подібні проблеми просто ігноруються завдяки загальному сильнішому і гнучкому стану тіла. Однак, вже в середньому віці саме умови проведення сексуальної гри починають відігравати визначальну роль не тільки у виборі місця, але навіть у виборі партнера! Відомо розхоже жіноче переконання, що вибираючи чоловіка, потрібно, в першу чергу, оцінити його ліжко (в сенсі саме якості фізичного об’єкта, його багатства, гігієнічності, чистоти і зручності).

Що цікаво, багато пар, в яких партнери внаслідок тренувань або занять будь-якими оздоровчими практиками знаходили більш високий фізичний статус, відзначали появу індиферентності до місця занять любов’ю, і часто починали вперше в житті робити це де-завгодно. Таким чином, слід розуміти, що вибір простору для сексу в більшій мірі є результат фізичного стану, ніж морального рішення або обмежень.

Exit mobile version