ЛІТО І ПІДГУЗНИКИ: ЩО РОБИТИ, ЩОБ СІДНИЧКИ ДИТИНИ БУЛИ ЗДОРОВИМИ У СПЕКУ

Літо в розпалі – спекотні дні, коли малюкам в підгузниках досить некомфортно. Тому як ніколи мамам доводиться замислюватися як дитині носити підгузники в спеку, а може взагалі від них відмовитися?

Підгузників в перші дні життя немовляти потрібно ой як багато. Зазвичай мамі доводиться їх міняти 5-7 разів на добу, до 300 разів на місяць!

Поради бабусь мають місце бути

Бабусі радять в жарку пору (та й взагалі) відмовитися від підгузників, адже раніше якось жили без них, а тепер ними користуються тільки ті мами, яким прати зайвий раз лінь. Не варто упаковувати діток в підгузники від народження до садка (адже так легше, чистіше, простіше), а потім в істериці привчати до горщика і лікувати попрілості всілякими дорогими кремами.

Комбінуємо!

Одягайте малюка по-мінімуму, вдома тримайте голяка. Комбінуйте використання підгузників: вибираємо певний бренд з якісного матеріалу, перевіряємо здатність вбирати випорожнення і пропускати повітря. В далеку поїздку, на прогулянку, в поліклініку, на нічний сон надягаємо підгузники з ультратонких матеріалів.

Якщо малюк спить вдома – досить одноразових пелюшок і трусиків. Завдяки цьому можна уникнути аварій поза домом, неприємних ситуацій з перегрівом, попрілостями.

Одноразові, багаторазові, гібридні

Підгузки бувають різних видів.

Одноразові містять абсорбуючий гель, який затримує вологу. Деякі виробники додають захисний лосьйон. Перевага таких підгузників очевидна – зручність, недолік – високі ціни, шкідливе випаровування вологи і відсутність вільної циркуляції повітря. Якщо не міняти підгузки 1 раз на годину після випорожнення, не кажучи вже про «великі» випорожнення – влітку попрілостей не уникнути.

Багаторазові зроблені з мікрофібри, бамбуку, конопель, бавовни. Вони не перешкоджають вільній циркуляції повітря і випаровуванню вологи, до того ж економічні, але їх потрібно прати.

Гібридні підгузники дозволяють використовувати одноразові вкладиші з непромокними трусиками. Вкладиші коштують недешево, зате їх можна змивати в унітаз або переробляти в компості.

Перегрів

Думка про те, що перегрів небезпечний лише для хлопчиків, помилкова. Дівчаткам також буде корисно влітку влаштовувати водні процедури, повітряні ванни, надягати тонкі повзунки, батистові трусики, боді.

Прання дитячого одягу в сучасній пральній машинці займає не так вже й багато часу, як здається на перший погляд. Завдяки правильному помірному використанню підгузників малюк буде рости здоровим і без проблем привчатися до горщика. Повірте, у вас все вийде!

Вологі серветки, креми, присипки …

Додаткові гаджети, звичайно, потрібні, але важливо не використовувати їх багато і часто. Ще ніхто не придумав кращого способу, ніж освіжити і вимити дитину під прохолодним душем або струменем проточної води. Вода змиває забруднення, є хорошою профілактикою пітниці і попрілостей, лікує почервоніння.

Вологі серветки в упаковках – це зручно, коли ви в поїздці, на прогулянці, в магазині або поліклініці. Коштують дитячі серветки недешево. Важливо, щоб вони не містили неприємних ароматів і не викликали в малюка алергії.

Якщо у дитини з’являються попрілості, може знадобитися додаткова мазь від них.

Використовуйте присипки без вмісту тальку, він може нашкодити легеням малюка. Нанесіть спочатку присипку собі на долоні, а потім, рухами, – на шкіру малюка. Ніколи не сипте цей засіб відразу на сіднички маляти.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...