• Без категорії

Літня дієта по Оршіну

дієта по ОршінуВсі, хто стежить за своєю вагою і перепробував безліч дієт, звичайно ж чули про дієту по Аткінсу, яка завойовує світову популярність. Але мова піде не про цю дієту, а про більш ефективну і приємнішу – дієту по Оршіну.

Це скоріше спосіб харчування, а ніж дієта, більш приємний і ефективний оскільки не вимагає підбору особливих продуктів харчування, суворого притримування раціону і чіткого прийому їжі за часом. Суть харчування за Оршіну в тому, що можна їсти всі продукти рослинного походження, які не містять більше 2% жиру. Таким чином, можна їсти всі фрукти і овочі, які продаються у нас в літній період. Не варто вживати горіхи, авокадо, оливки. Завдяки зниженню жиру до 10% добової норми, організм починає активізувати жир накопичений під шкірою і спалювати його, а не накопичувати новий. Для скептиків, які скажуть, що організму потрібні крім жирів також і білки, можна заспокоїтися, адже білки можна отримувати не з м’яса, а з бобів та сої, наприклад. Також в дієті по Оршіну дозволено вживання яєчного білка і знежиреного молока.

Крім жиру, зайва вага також міститься в організмі у вигляді води, тому її виведенння природним шляхом прискорить процес скидання зайвої ваги. Для виведення зайвої рідини з організму ідеально підходять кавуни і огірки.

У літній період року у нас в достатній кількості і доступності є огірки, кабачки, помідори, баклажани, морква, зелень, картопля, персики, вишні, полуниця, суниця, кавуни, дині, рис, овес, пшениця, квасоля, боби, соя.

Дотримуватися цього способу харчування можна тривалий час, хоч і все літо, але варто пам’ятати про різноманітність раціону харчування, яка повинна супроводжувати вас на всьому шляху схуднення.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...