Лінива дієта: шість порад для тих, хто хоче схуднути

Лінива дієтаЯкщо ти втомилася боротися із зайвою вагою, скористайся порадами, які допоможуть тобі зрушити з “мертвої” точки і якісно змінити своє життя.

Якщо дієти і регулярні заняття спортом не для тебе, то візьми на озброєння шість простих порад, які допоможуть змінити твоє життя на краще. Перетвори їх в правила, і скоро ти помітиш позитивні зміни не тільки в зовнішньому вигляді, але і в побуті.

  1. Пиши список продуктів перед походом в магазин

Напиши список з необхідних продуктів і не дозволяй собі відступатися від нього. У ньому обов’язково повинні бути присутніми свіжі овочі і фрукти, риба, пісне м’ясо, молочні і кисломолочні продукти, цільнозерновий хліб і крупи. Не дозволяй собі слабкості у вигляді тортиків і тістечок, сир з фруктами може замінити тобі десерт. Подібна звичка допоможе тобі уникнути зайвих витрат і контролювати вміст холодильника.

  1. Допомагай людям

Якщо у тебе поганий настрій, не поспішай заїдати його морозивом. Краще купи порцію улюблених ласощів і пригости ними стареньку, яка стоїть в черзі з хлібом і пляшкою молока. Ти зробиш добру справу і неодмінно отримаєш щиру віддачу, від чого тобі стане набагато краще, ніж якби ця порція була з’їдена тобою.

  1. Більше рухайся

Якщо спорт – це зовсім не твоє, то є інший, більш приємний варіант. Відмовся від міського транспорту і, по можливості, більше пересувайся пішки. Якщо ж до роботи занадто далеко, то вийди на одну зупинку раніше, ніж потрібно, і пройдися 10 хвилин пішки. Це не тільки дозволить спалити зайві калорії, але і позитивно позначиться на твоєму настрої і світовідчутті. До того ж, під час таких прогулянок можна побачити багато цікавого, просто спостерігаючи за перехожими. А може навіть зустріти людину, яка займе особливе місце в твоєму житті.

  1. Відпочивай на свіжому повітрі

Забудь про пасивний відпочинок біля телевізора. Залиш думки про те, щоб полежати на дивані після роботи. Гуляй на свіжому повітрі, зустрічайся з подругами на каву, йди в парк з книгою – все, що завгодно, тільки не в замкнутому просторі чотирьох домашніх стін.

  1. Пий більше води

Хоча б на час відмовся від алкоголю, соків, газованих напоїв, чаю та кави, замінивши їх чистою водою. В середньому на кожен кілограм ваги необхідно випивати 30 мл води.

  1. Подумки розділи тарілку на чотири частини

Дві з них потрібно заповнювати овочами, ще одну – білковою їжею (м’ясо, риба), останню – крупами або макаронами з твердих сортів пшениці. Харчуючись за таким принципом ти скоро побачиш, що вага починає поступово йти.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...