Лікуємо безпліддя. Допоможе мудрість сходу

Лікуємо безпліддя. Допоможе мудрість сходуНа жаль, не завжди зачаття дитини відбувається швидко і без зайвих хвилювань. Зустрічаються випадки, коли появі немовляти передують довгі походи по лікарях, множинні тести і аналізи, обстеження і складне лікування. Але навіть у разі консультацій у самих висококваліфікованих фахівців, позитивний результат далеко не завжди настає швидко. У такій ситуації, можливо, є сенс поглянути на проблему ширше за рамки традиційної медицини. А саме, з позицій народних методик.

Ми, у жодному разі, не закликаємо відмовитися від академічної науки. Швидше навпаки. При будь-яких проблемах, пов’язаних зі здоров’ям, в першу чергу, слід звертатися до лікарів, які навчалися у вищих медичних установах. Але, з іншого боку, існує величезний пласт безцінного досвіду лікування. І ігнорувати його теж не варто. Тим більше що лікування нетрадиційними методами цілком можна поєднувати з класичною медициною.

Що пропонує китайська медицина для лікування безпліддя

Вже більше 5000 років китайські доктора успішно лікують всілякі хвороби. До наших днів дійшло більше 10 000 рукописів, присвячених лікуванню різних хвороб, серед яких достатньо уваги приділяється і проблемі безпліддя.

Для жителів сходу зцілення – це не просто наука про органи та вплив на них різних хімічних препаратів. Китайці впевнені, що якщо в тілі людини виникає проблема, вона зачіпає весь організм в цілому. Причому як його фізичну сутність, так і душу. Таким чином, лікувати потрібно все. І суть лікування зводиться до відновлення порушених функцій і гармонії.

Дієта для лікування безпліддя

Кітайці впевнені, що проблеми з фертильністю виникають від нестачі енергії Шен. Додатковими прикметами такого нездужання може бути пітливість кінцівок, постійне відчуття холоду в руках і ногах, стомлюваність, болі в попереку низьке сексуальне бажання.

Щоб відновити Шен слід приділити особливу увагу системі харчування, адже, як відомо, ми те, що їмо.

  1. Ніколи не вживайте холодних напоїв під час місячних
  2. Основу раціону повинні створювати овочі
  3. Їжу потрібно піддавати мінімальній термічній обробці.
  4. Постарайтеся обмежити м’ясо і молоко
  5. Повністю виключіть тваринні жири

Траволікування безпліддя

На сході самою жіночою травою вважається хризантема. Її рекомендують додавати в чай ​​при гормональних порушеннях, як можна частіше вдихати їх аромат, а також просто милуватися прекрасною квіткою. Для такого лікування необхідно вибирати рослини з сильним природним запахом.

Але, звичайно, це ще не все. Існують спеціальні трав’яні збори від безпліддя. Їх слід приймати всередину, робити ванни, тампони та ін. За детальною інформацією про цей спосіб лікування варто звертатися до фахівців.

Акупунктура

Вважається що на тілі людини можна знайти 365 біологічно активних точок. При впливі на які стимулюється робота того чи іншого органу або системи. Для цього використовуються різні методи. Найпростіший з них – масаж. Його проводять руками, за допомогою спеціальних масажерів (дерев’яних, металевих, нефритових або пластмасових), а також впливаючи на потрібну точку зернятками різних рослин. Крім того, велику популярність має голковколювання. Менш поширене припікання і вплив на точку невеликими розрядами струму.

В цілому, грамотне лікування на основі східних знань приносить цілком реальні позитивні результати. Позитивний ефект від комплексу таких методик зафіксований у величезній кількості випадків. Сподіваємося, у разі потреби, вони допоможуть і вам.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...