Лікування грипу в першому триместрі вагітності

грипПід час вагітності у жінки знижується імунітет, ризик підхопити грипозну інфекцію зростає. Всі 9 місяців потрібно бути вкрай обережною і намагатися якомога менше контактувати зі сторонніми людьми, особливо під час спалахів грипу. Якщо ж ви все-таки захворіли, відразу ж зверніться до лікаря-терапевта для вагітних.

Якщо у вас в анамнезі присутні хронічні захворювання, то швидше за все лікування грипу буде проводитися в лікарні. У більшості випадків лікарі наполягають на госпіталізації, оскільки якщо хвороба буде розвиватися стрімко, вам може знадобитися термінова медична допомога.

Так як грип дуже небезпечний у першому триместрі вагітності, займатися самолікуванням категорично забороняється. Захворювання з такими грізними ускладненнями повинен лікувати тільки лікар. Лікувати його вам, швидше за все, доведеться засобами народної медицини, так як більшість противірусних препаратів на даному терміні застосовувати не можна.

У період хвороби залишайтеся вдома і дотримуйтесь постільного режиму. По можливості знаходьтеся в ізольованій кімнаті. При нежиті краще по можливості використовуйте разові паперові хустки або серветки, так ви уникнете самозаражения. Адже якщо ви будите користуватися простою хусткою, ви ризикуєте отримати ще й бактеріальну інфекцію (на хустці, якою користувалися неодноразово, створюється живильне середовище для мікробів). Як можна частіше провітрюйте приміщення, повітря повинне обов’язково воложитися.

Для зниження температури (вище 38 градусів) використовуйте парацетамол. Ні в якому разі не зловживайте жарознижувальними, їх безконтрольний прийом може призвести до ризику для життя вашої дитини. Якщо у вас з’явиться кашель, приймайте настойки алтея, солодки. Якщо є можливість, намагайтеся обійтися без хімії.

При необхідності лікар може призначити вам антибіотики і сульфаніламідні препарати. На жаль, вони не діють на віруси, але призначення цих ліків може знадобитися при дуже тяжкому перебігу хвороби для профілактики приєднання бактеріальної інфекції та виникнення постгрипозних пневмоній.

Щоб уникнути призначення непотрібних ліків потрібно звертатись до лікарів-професіоналів, такими є терапевти Дегуніно. Приватний медичний центр IQ clinic та його персонал завжди прийде вам на допомогу і вилікує від будь-якої хвороби.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...