Лікування молочниці під час вагітності

Лікування молочниці під час вагітності

Лікарі із гінекології розуміють під словом «молочниця» конкретне захворювання жіночого організму. Даний вид нездужання досить часто проявляється себе при вагітності, як правило,на ранніх її стадіях. Молочниця у вагітних спостерігається більш ніж у 82відсотках випадків, згідно з міжнародною статистикою. Але, тим не менш, вона ніяк не загрожує до і післяпологовий стану матері. Однак, якщо своєчасно не стурбувати себе питанням її профілактики – можна отримувати ряд ускладнень.

Якщо говорити про симптоми молочниці, можна виділити наступні складові:

  • набряк зовнішніх і внутрішніх статевих органів, частіше зовнішніх.
  • виділення,у вигляді «сирної консистенції» з піхви, що мають кислий запах.
  • Неприємний свербіж, який виявляють при прийомі душу і нічного відпочинку, в області зовнішніх статевих губ.

Чому виникає молочниця

Молочниця під час вагітності виникає через відомого збудника, який називається грибок роду Кандіда, цей вид захворювання так само називають «кандидоз». Якщо говорити про молочниці, як про інфекції на пізніх стадіях, не варто забувати що несвоєчасне звернення до лікаря-гінеколога може зіграти «злий жарт» з її власницею. Молочницю нерідко можна сплутати збудь-яким іншим захворюванням, якому характерні вищезгадані симптоми, наприклад: уреаплазма, герпес генітальний, хламідіоз та ін. Для точного визначення причини нездужання і дискомфорту необхідно негайно звернутися до лікаря.

Методи діагностики молочниці

На даний момент,в сучасному світі є велика кількість засобів і методів, які можуть практично безвідмовно визначити той чи інший вид захворювання. Першим же ділом, при прояві ознак молочниці у вагітної необхідно пройти бактеріоскопію. Діагноз при кандидозі буде очевидним, тому що в мазку міститься близько20 лейкоцитів, які виконують захисну функцію. Так от, при їх збільшенні можна говорити про захворювання.

Лікування молочниці під час вагітності

Лікування може знадобитися в тому випадку, якщо у пацієнтки будуть спостерігатися виділення білого кольору, густої маси з відповідним запахом. І свербіж, який може посилюватися під час прийому душу або після завершення статевого акту. У цей період багато хто займається самолікуванням, прочитавши інформацію в інтернеті, журналі чи просто отримавши від знайомих. Так,на перший час себе можна позбавити від симптомів нездужання, але згодом вони знову себе проявлять, і добитися повного одужання буде складніше.

Одним з методів боротьби з молочницею можна позначити як метод ПЛР – полімеразна ланцюгова реакція. Даний метод здатний виявити окремі молекули ДНК збудника. Цей метод найефективніший і якщо про нього не повідомили лікарі, можна самостійно їм про це натякнути

Поділитися в...

Вас може зацікавити...