Леван

Леван не любить змінювати місце роботи, швидко росте в своєму рідному колективі. Надійний товариш; його цінують за те, що він вміє зберігати секрети, ніколи не зрадить ближнього. Часто до нього звертаються за порадою; жінки ж нерідко вибирають саме його в якості людини, якій можна поплакатись. Він чуйний і поблажливий з більш слабкими, прощає людям їх слабкості. Незавістлів і, якщо хтось із колег досяг успіху більше, ніж він, щиро радіє за нього. Зневажає непорядних людей, балакучих і необов'язкових чоловіків.

Урівноважений, посидющий, за рахунок чого домагається більших успіхів. Не поспішає з висновками, розважливий, обережний. "Зимовий" дуже впертий, надзвичайно терплячий, але дуже ревнивий. "Осінній" – гостинний, доброзичливий. Не боїться труднощів, стійко переносить невдачі і розчарування. Ненав'язливий, скромний. Добре розбирається в техніці, прекрасно водить машину. "Літній" – занадто добродушний, безвідмовний, багато хто користується його добротою, а жінки маніпулюють ним, як хочуть. "Весняний" – має гострий розум, хороший аналітик. Незалежний і гордий чоловік, дуже привабливий для протилежної статі.

Леван схильний до філософських роздумів, точних наук, виявляє інтерес до езотеричної літератури. Мудрий, вміє знайти своє місце в житті і допомогти іншим. Може стати успішним бізнесменом, особливо "осінній": Він дбайливий господар, заповзятливий і розважливий.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...