Лев

Походить від латинського слова-"лео", перекладається як – "лев".

Леви дуже люблять старих і хворих, тому часто вибирають професію лікаря. Є в них і такі цінні якості, як терпимість і гнучкість, вміння відмовитися від бажаного. Але стриманість Лева-начальника не безмежна, і після ряду м'яких, коректних і ввічливих по формі зауважень він може дозволити собі раптом вибухнути гнівом. Дружина його повинна відчувати той момент, коли довготерпіння чоловіка вичерпується: Недарма Леви більш всього цінують в дружинах вірність і доброту.

Стурбовані статевими проблемами і при щонайменших невдачах піддаються паніці. Велелюбність, яка іноді відзначається у них в юнацькі роки, найчастіше пояснюється невпевненістю в своїй статевої потенції. Леви не скандалісти, проте в дружини їм чомусь попадаються досить імпульсивні особи. Випивають від випадку до випадку, алкоголіками стають рідко. Люблять грати з дітьми в шумні ігри.

Лев – це русифікований варіант грецького імені Леонт, яке в перекладі на російську мову означає "лев". Святим заступником цього імені є мученик з Візантії преподобний Лев, єпископа Катанського, все своє життя віддав зміцненню і поширенню християнської віри у Візантії. Це ім'я символізує владу. Його володар панує не тільки над звірами, але і над усією природою, а також над людьми. Люди з ім'ям Лев відрізняються мудрістю, чесністю, благородством. Сміливість, рішучість і наполегливість у досягненні мети допомагають йому реалізовувати намічені плани. Люди люблять мати справу з Левами через властиву їм відповідальності. Леви завжди тримають своє слово.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...