Лесбіянки та бісексуалки: в чому причина їх появи?

Лесбіянки та бісексуалки: в чому причина їх появи?До загальної думки про причини гомосексуалізму та бісексуалізму психоаналітики і сексологи до цих пір не прийшли. На жаль, більшість досліджень, що проводяться в цій галузі, – неофіційні або занадто перебільшені. Нездатність знайти в жіночому організмі чоловічий ген – причину лесбіянства, залишає безліч питань відкритими.

Чи закладена сексуальна орієнтація людини генетично, або ми самі протягом життя міняємо переваги щодо того, з ким лягати в ліжко, достеменно не відомо. Втім, це не заважає існуванню трьох теорій походження жіночої гомосексуальності.

Біологічна теорія

З біологічної точки зору жінкам для збудження потрібно досить тривалий період попередніх тілесних ласк, прелюдій. Різкі, сильні, нетерплячі і надто швидкі чоловіки націлені в основному на кінцеві результат, а не на сам процес, і часто не можуть забезпечити необхідної ніжністю свою партнерку.

А лесбійська любов характеризується досить тривалими прелюдіями і складається практично тільки з них. Саме тому лесбійські ігри такі привабливі для жінок, спраглих тривалих обіймів і більш тривалого сексуального контакту з партнером.

Еволюційна теорія

Прихильники еволюційної теорії пояснюють поширену жіночу бісексуальність наступним чином: здавна чоловіки були здобувачами і борцями. Боролися вони не тільки за здобич, але і за жінку, причому між собою. Тому відносини між двома чоловіками і до цього дня носять характер ворожий.

У той час, поки чоловіки були зайняті битвою за право володіти жінкою, слабкій половині людства нічого не залишалося, як задовольняти свої сексуальні бажання … один з одним. Результатом такої гомосексуальної активності стало те, що у дітей цих жінок з’явився ген бісексуальності.

Ця теорія не тільки пояснює з генетичної точки зору витоки лесбіянства, але і роз’яснює причину поширеності саме жіночої гомосексуальності, а не чоловічої.

Соціологічна теорія

Протягом багатьох століть жінка є об’єктом турботи і прагнення, їй дозволяється практично все, в тому числі і фізичний контакт з іншою жінкою. Жіноча любов більш “чиста” і гігієнічна, вона вкрай рідко передбачає анальний секс, на відміну від чоловічої гомосексуальності.

Товариство часто засуджувало і соромили чоловіків-гомосексуалів, а до лесбіянок ставилося більш-менш терпимо. Більше того, жіноча бісексуальність завжди була поширена в гаремах і полігамних шлюбах. А гареми, як відомо, дозволені в деяких культурах і сьогодні, а значить – дозволено і лесбіянство.

Соціологи і психологи розділили всіх жінок нетрадиційної орієнтації на три вікові групи.

Підлітки

Вік цієї категорії коливається від 14 до 19. Це молоді, вразливі і дуже експресивні особи. На них найбільше впливають засоби масової інформації: еротичні сайти Інтернету, демонстративні поцілунки знаменитостей, наприклад, Мадонни і Брітні Спірс, різні фільми і серіали.

Ці молоді дівчата найчастіше обмежуються просто демонстративними поцілунками і ласками, як на телеекранах чи як показують выставки винницы і до більшого справа не доходить. Вони імітують одностатеве сексуальність головним чином для залучення уваги хлопців. Це всього лише показові виступи та сексуального задоволення від цього вони не отримують.

Молоді жінки

До цієї групи відносяться дами у віці від 20 до 35, і вони найчастіше схильні до отримання задоволення з іншою жінкою. Вони вже досвідчені коханням чоловіків і здатні отримати справді неземне задоволення з жінкою. Ці жінки також мають, як правило, великий досвід самозадоволення і готові до будь-яких сміливих експериментів в самому неординарному місці.

Дорослі жінки

Пані старше 35 років, найчастіше відчула негативну сторону шлюбних уз, розлучені і мають уже дорослих дітей. Ці жінки в більшості своїй розчаровані в чоловіках через невдалого шлюбу і такого ж сексуального досвіду. Після таких потрясінь вони починають шукати емоційну розрядку, але на цей раз зовсім не у сильної статі.

Деякі жінки віддаються лесбіянским розвагам, а через деякий час повертаються до чоловіків. Подібні коливання у них можуть тривати все життя.

Яскравий приклад з життя – красива і смілива Синтія Ніксон, знайома нам по ролі Міранди в серіалі Секс у великому місті. Після 15 років спільного життя вона пішла від батька своїх дітей, професора Денні Мозеса для того щоб … стати щасливою з іншою жінкою. Так стверджує сама актриса: “Моє приватне життя – це моє приватне життя. У ньому немає нічого, що потрібно було б свідомо приховувати. Можу сказати, що я дуже щаслива …”.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...