Леонтій

Перекладається з давньогрецької як – "левиний".

Леонтьєв освоюють найрізноманітніші професії: столяра й лікаря, адміністратора й слідчого, програміста й педагога, механіка й артиста.

"Зимові" – жорстокі й дуже ревниві. Одружуються, як правило, пізно. Завжди роблять те, що вважають за потрібне і вигідним для себе. Хоч і одружені, але завжди внутрішньо самотні й замкнуті. Просуваються службовими сходами повільно, тому що не вміють пристосовуватися. Обов'язкові і ніколи нікого не підводять. Гарні чоловіки й батьки. Завжди акуратні в одязі. Краватка – неодмінна приналежність їх туалету. "Весняним" доводиться в житті нелегко. Вони не дуже товариські. Як правило, ці люди досить інтелігентні, відчувають тягу до знань, багато з них – ерудити.

Користуються великим успіхом у жінок і самі приділяють їм підвищену увагу. Але у відповідальних ситуаціях пасують і на серйозні відносини не вирішуються. Дружини, як правило, дуже їх ревнують, хоча сім'ю вони ніколи не кидають. Дуже сором'язливі і намагаються приховати це. Мають гарну інтуїцію. Леонтій – прекрасний керівник, і колектив, яким він керує, завжди дружний і згуртований.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...