Леонід

Походить від давньогрецького імені Леонідас (від "леон" – лев і "ідеал" – зовнішність, буквально – син лева, левеня, схожий на лева).

Леонід досягає хороших успіхів в обраній ним спеціальності. Може працювати зварювальником, водієм автокрана, бути журналістом або державним діячем. На будь-якій роботі у нього встановлюються хороші відносини з товаришами і начальством. Причиною цьому служить досить гнучкий характер Леоніда, здатність пристосовуватися до людей і обставин, вміння залагоджувати конфлікти. Але там, де це потрібно, він здатний бути твердим, принциповим і непоступливим. Все, одним словом, залежить від обставин.

У молодості-легкий на підйом, любить нічні риболовлі і юшку біля багаття, але зробить все так, щоб, не дай Бог, не застудити поперек або не схопити нежить.

У відносинах з жінками Леоніди являють собою той класичний тип чоловіка, шлях до серця яких лежить через шлунок. Звичайно, Леонід не позбавлений високих почуттів, але все ж це дуже реально убити або приглушити ці почуття щоденними макаронами і вареними яйцями. Леонід брезглів, недостатньо ретельно вимита тарілка може надовго зіпсувати йому настрій. Дружина Леоніда повинна пам'ятати ще про одне: він дуже болісно ставиться до прилюдних закидам. І якщо їй неодмінно хочеться зробити йому догану, то краще почекати, коли навколо нікого не буде. Ревнивий. Не проти провести вечір за пляшкою вина. У нетверезому вигляді стає особливо ревнивим.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...