Леді Гага хвора на вовчак

Леді ГагаВідомий на заході мисливець за відомими людьми, папараці Ян Гальперін після року тривалих розслідувань прийшов до висновку, що суперзірка Леді Гага хвора на вовчак і має необгрунтовану одержимість власною вагою.

Ян Гальперін, також відомий своїми автобіографіями Майкла Джексона, Бреда Пітта і Анджеліни Джолі. Провівши більше року спілкуючись з наближеними до співачки людьми, з тими, хто працював з нею і просто близькими людьми прийшов до шокуючих висновків. По-перше, як повідомив її гример, у неї на обличчі безліч прищів і висип по всьому тілу, на додаток до цього у неї випадає волосся. Саме це і є головною причиною всіх нарядів Леді Гага і екстравагантних зачісок на перуках. Другий страхітливий факт полягає в тому, що артистка страждає психічним розладом і боїться набрати зайвих кілограмів. Як повідомили свідки, які супроводжували Леді Гага на гастролях, вона годинами може простояти перед дзеркалом і критикувати свої форми, а перед виступами спеціально голодує, щоб влізти в сценічні наряди.

Як каже Ян Гальперін в своєму інтерв’ю: «Леді Гага хвора і досить серйозно, а вовчак прогресує з кожним днем. Її вбрання стають все більш унікальними і спеціально створюються щоб прикривати її плями і випадаюче волосся. Так що не варто радіти з нових ролей і нарядів співачки, адже хвороба дуже серйозна і в недалекому майбутньому зірка, яка настільки яскраво спалахнула в наш час, може точно так само і згаснути, в прямому сенсі цього слова ».

До речі, Леді Гага останнім часом стала об’єктом критики з боку різних організацій, а в Австралії противники її творчості навіть закидали її яйцями.

Заходим на roleri.ru интересный ресурс про события мира поэзии, а так же личные стихи про учебу и много другое.

Приколы о Леди Гага размещает юмористический сайт Смех продлевает жизнь!!!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...