Лазерна епіляція верхньої губи: позбавляємося від ненависних «вусиків»

вусики у жінки

Дуже часто у дівчат і жінок з’являється волоссячко над верхньою губою. На сьогоднішній день це не є серйозною проблемою, але за консультацією до лікаря варто звернутися. Вусики на обличчі можуть бути причиною деяких прихованих захворювань.

Навіть трошки темного волосся на обличчі призводять до незручностей і невпевненості в собі. Це викликає комплекси і глузування оточуючих. Кожній жінці слід пам’ятати, що небажане волосся на обличчі не можна прибирати за допомогою бритви, так як в результаті цього може з’явитися ріст нового волосся, більш грубого і темнішого, а також роздратування на шкірі. Найефективнішим засобом на даний момент вважається лазерна епіляція над губою.

Причини вусиків у жінок

Спадкова схильність. Часто вусики з’являються в області носогубного трикутника у смаглявих, східних жінок. У цьому випадку лазерна епіляція вусиків – найкращий варіант.

Гірсутизм – це захворювання, що виявляється надмірним зростанням волосся на ділянках обличчя і тіла жінки. Викликана ця хвороба нестійким гормональним фоном, який виникає в підлітковому віці, під час менопаузи або перед нею. Волоссячко росте внаслідок надлишкового виділення чоловічого гормону – тестостерону.

Вусики можуть бути зовнішнім проявом ряду захворювань, навіть ракових пухлин.

Пушок над верхньою губою може бути викликаний неправильним доглядом за шкірою обличчя, коли жінка занадто часто використовує живильні креми, маски, відбілюючі мазі, а також процедури, які викликають прилив крові до шкіри (масажі, парові ванночки, маски з бодягою і парафіном).

У будь-якому випадку, якщо Ви помітили появу вусиків на обличчі, потрібно обов’язково перевіритися на гормони. І якщо причина в них, то лікар призначить лікування, яке позбавить від цієї проблеми. Але іноді поява волосся над верхньою губою зовсім не пов’язана зі здоров’ям.

Лазерна епіляція – засіб боротьби з вусиками

Існухє безліч способів боротьби з волосками на обличчі у жінок. Їх можна збривати або вискубувати, але вони з’являються знову. У цьому випадку необхідно терміново звернутися до хорошого косметолога, який проведе процедуру лазерної епіляції у Києві.

Лазерна епіляція – не швидкий і не дешевий процес, але результат того вартий. Сьогодні цей метод вважається найсучаснішим і надійним. Знадобиться зробити кілька процедур, лікування навіть може протривати цілий рік, але зате від пушку над верхньою губою Ви позбудетеся остаточно. Рекомендується проводити епіляцію в зимову пору року на НЕ засмаглій шкірі, так як цей процес буде не ефективний для сивого і світлого волосся.

Процес лазерної епіляції вусиків полягає в наступному: лазер діє на волосяну цибулину і посилено руйнує її, після чого вона ніколи не відновлюється. Але під час процедури не всі цибулини перебувають в “активному” стані, тобто ті, які знаходяться в «сплячому», на них неможливо впливати, тому необхідно провести кілька сеансів.

Видалення волосся над верхньою губою – процедура не надто болюча, але й не особливо приємна. Можлива поява легкого поколювання, печіння, але це цілком терпимо, бо попередньо шкіра обробляється спеціальним знеболюючим кремом.

Весь сеанс триває 5-7 хвилин, після чого може з’явитися почервоніння, яке проходить протягом півгодини або години. Так само залишаються чорні крапки – це підшкірна частина волосини. Вони будуть самостійно витіснені через 1-2 тижні після впливу лазера. Волосся почне рости через 2-4 тижні, але з часом інтервал між епіляціями буде збільшуватися. При цьому верхній шар шкіри не пошкоджується, відсутній ризик утворення опіків, і немає ніякого реабілітаційного періоду. Після процедури лазерної епіляції над губою не слід користуватися спиртовмісними тоніком і лосьйонами протягом декількох днів.

Протипоказання проведення процедури лазерної епіляції

На жаль, до даної процедури краще вдаватися тільки брюнеткам, так як у людей зі світлим волоссям від природи відсутній такий пігмент як меланін, на який і реагує лазер. В даному випадку він нічим допомогти не зможе.

Не можна проводити таку процедуру як лазерна епіляція вусиків людям, що мають:

  • Онкологічне захворювання
  • Шкірні захворювання
  • Різні інфекційні захворювання
  • Вагітність
  • Погане згортання крові

Потрібно обов’язково порадитися з лікарем, перш ніж звернутися до косметолога.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...