Лариса

Походить від латинського – "Ларус", перекладається як – "чайка".

Лариса не нав'язує оточуючим своїх ідей і переживань; хоча багато бере близько до серця, так як легко ранима. Її покірний характер може послужити їй погану службу: Лариси деколи стають коханками одружених чоловіків, вступають у сумнівні стосунки з молодими людьми, а потім не можуть знайти в собі мужності розірвати ці зв'язки.

Зовні Лариса замкнута, не любить бути відвертими. Часто цілком віддається роботі і може присвятити улюбленій справі все життя. Жінки з таким ім'ям творчо обдаровані, досягають успіхів у лінгвістиці, філології, програмуванні. Лариса-вихователь дитячого будинку може замінити дітям матір. Вона беззавітно любить дітей, які, відчуваючи її м'якість, сідають Ларисі на шию. При цьому їй не відмовиш в проникливості, талант вихователя у неї є, вона повчає дітей не криками і погрозами, а м'якістю, терпінням і умовлянь.

В інтимних стосунках Лариса ніжна, тонка, чутлива. Вона слухняна, не буде суперечити чоловікові і свекрухи. Щоб зберегти в сім'ї спокій, може пожертвувати своїм самолюбством. Ларису можна легко образити, але вона не буде з цього приводу влаштовувати скандалу, хоча образа ще довго буде мучити її душу. Лариса володіє великим терпінням, не намагається перевиховати свого чоловіка, зносить його недоліки і не завжди справедливе ставлення до неї. У шлюбі зберігає вірність, до зрад относітсясбрезглівостью. Невірність чоловіка може стати подією, яка зруйнує до цього міцну сім'ю Лариси. Пробачити зраду вона не зможе, хоча самотність і невлаштованість життя, наступна за розлученням, приноситимуть їй чимало неприємностей. Прив'язана до матері.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...