Курортний роман: п’ять правил

Курортний роман п'ять правилНезважаючи на всю очевидність відмінності курортного роману від будь-якого іншого, чомусь багато дівчат ведуть себе … ну, скажімо, дивно …

1. Принципова відмінність курортного роману в тому, що відносини триватимуть рівно один тиждень в Єгипті (Туреччини, Криму – куди турпутівка занесе). На практиці фактор цього єдиного тижня означає обмеження за часом. Звідси правило перше: недотрогу зображати з себе неспортивно. Буде набагато чесніше, якщо ти зізнаєшся: мовляв, я не по цих справах, у мене вдома велика, але чиста любов, і взагалі, випадкові зв’язки – це зло. Осудний хлопець залишить тебе в спокої.

2. Але якщо ти і сама не проти, тоді інша справа. Можна, звичайно, все найцікавіше залишити на десерт і здавати позиції з боями, але навіщо? Як не парадоксально, курортні романи бувають дуже щирими і душевними. Так як обидва партнери не мають видів один на одного і ніхто нікого не використовує. Теоретично ви обидва розкріпачені і можете сконцентруватися на відпочинку.

Дівчина не напружується через всякої нісенітниці (з чоловічої точки зору), тому що їй не потрібно думати про сімейне гніздечко і вибудовувати відносини на роки вперед. Можна просто розслабитися і отримувати задоволення від різноманітних способів спілкування. Головне – пам’ятати про правило друге: ти ж бачиш цю людину в перший і останній раз, так яка тобі різниця, наскільки він цілеспрямований, серйозний, чи любить він дітей і кішок? У відпустці слід звертати увагу на інші “чоловічі достоїнства”.

3. Все це не означає, що треба кидатися на шию першому ліпшому веселунові і тягнути його “в номер”. Правило третє говорить: не поспішай і оглядися. Якщо думки про коханого нареченого або ідеологія “порядності” не виходять з голови, краще і не пробуй, щоб не зіпсувати відпустку ні собі, ні передбачуваному залицяльнику. В принципі, далеко не всі чоловіки шукають тільки “постіль”, так що можна поспілкуватися і в “вертикальному положенні”.

4. Окремий випадок, коли ти сама хотіла б розважитися, але приїхала разом з надмірно “правильними” подругами. Яким краще не знати про твої подвиги. Що ж, залишається “шифруватися” і попросити свого кавалера не надто хвалитися і не бовтати язиком:

– Він повинен зрозуміти і підіграти тобі. Між іншим, ризик є додатковим збудливим фактором;

– Треба ховатися від цікавих приятельок і “займатися любов’ю” незрозуміло де, а не в кімнаті готелю. Наприклад, на безлюдному пляжі. Романтично, що й казати. Тільки де ж його знайти, цей безлюдний пляж … Так що краще не забувати про правило четверте: уважно підбирай компанію, збираючись на курорт!

5. П’яте правило повинно світитися перед твоїми очима вогняними літерами в будь-який час дня і ночі, бо свідчить наступне: якими б не були пристрасті, пам’ятай про контрацепцію! Хлопець може захопитися і забути. Наявність упаковки презервативів при собі особливої ​​шкоди не завдасть.

І на закінчення. Казкова курортна обстановка здатна звести з розуму. Ти можеш закохатися в якогось красеня настільки, що будеш мріяти про продовження відносин після повернення. Шанс на успішне продовження є, але він не дуже великий по ряду очевидних причин. Офісна романтика вітчизни – це тобі не пляж під зоряним небом. Краще не втрачати голови і віддавати собі в цьому звіт.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...