Куріння може передаватися від батьків дітям

Діти батьків, які палять народжуються зі схильністю до паління

Вчені відкрили ключовий механізм в роботі мозку, який регулює схильність до нікотинової залежності і може прокласти новий шлях для передових методів боротьби з курінням.

Керівник дослідження професор Пол Кенні, повідомив пресі, таке: «Ми вважаємо, що нові дані закладуть нові основи для розуміння мотиваційного моменту в споживанні нікотину, а також в розумінні шляхів мозку, які регулюють схильність до нікотинової залежності».

У ході своїх досліджень Кенні і колеги працювали з лабораторними мишами і виявили, що постійне вживання нікотину викликає генетичну мутацію, яка пригнічує активність alpha5 субодиниці, в результаті чого тварини з наступного покоління споживають набагато більше нікотину.

Якщо ж втриматися людина не може, то пропонуємо використовувати електронні цигарки, так як вони не шкодять оточуючим. Електронну циграку купити в Харкові досить просто, це можна зробити в будь-якому ТЦ або на сайті mlcigar.com.

Перший автор доктор Крісті Фаулер, науковий співробітник лабораторії Кенні, уточнила, що отримані дані збігаються з даними досліджень, в яких брали участь люди. Генетичні зміни в alpha5 субодиниці нікотинового рецептора роблять людей набагато більш уразливими в процесі звикання до нікотину. Крім того, ці люди більш схильні до розвитку супутніх курінню захворювань, таких як рак легенів і хронічна обструктивна хвороба легенів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...