Курантил N під час вагітності

Курантил N під час вагітностіКурантил N призначають жінкам під час вагітності, так як даний препарат має безліч позитивних функцій, які допомагають правильно розвиватися майбутньому малюку. Препарат покращує процес мікро циркуляції в організмі в наслідок того, що він підвищує рівень деформованості еритроцитів, а також індукує ангіогенез, який збільшує щільність капілярів і стимулює колатеральний кровообіг в організмі.

Курантил N утворює первинний еритропоез на стінці жовчного міхура, тим самим дуже позитивно впливаючи на формування типових еритроцитів в місцях кровоутворення печінки ембріона. Препарат не має ембріотоксичну дію. У даній сфері було проведено безліч дослідів, які показали його безпечність для широкого застосування протягом усього періоду вагітності. Спосіб позитивного впливу не полягає у впливі на тонус матки, а шляхом утворення захисту і як наслідок вироблення ендогенного інтерферону, який дуже важливий у період вагітності як для мами так і для малюка.

Курантил знижує агресію аутоантитіл в періоді першого триместру перебігу вагітності. Препарат рекомендується приймати при інфекційному генезі ПН, так як в наслідок утворюється піримідин-дипіридамол, який вважається індуктором інтерферону. Так само виявляється модулюючий вплив на функціональну рухливість інтерферону. Курантил набагато збільшує неспецифічну резистентність до різноманітних видів вірусних захворювань.
Джерело: http://www.tiensmed.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...