Купальники для вагітних

http://fame.ua/

Вагітна жінка особливо вразлива, ніжна і сприйнятлива до критики з боку. Щодня оглядаючи себе у дзеркало, вона разом з радісними емоціями, відчуває тривогу за мінливі обсяги тіла, і це не завжди стосується тільки живота. До того ж, в цікавому положенні жінки більш схильні до виникнення проблем з шкірними покривами, зокрема контактного дерматиту. Його може викликати неякісна синтетична тканина. Тому потрібно уважно і обережно підійти до вибору купальника для вагітної.

Очевидно, що тканина, використовувана при пошитті купального костюма, повинна бути гіпоалергенною, ніжною на дотик і при цьому еластичною. Краще вибирати забарвлення спокійних нейтральних кольорів. Такий купальник навряд чи набридне своєї власниці і зможе послужити їй і після пологів.

Тепер про фасон. З точки зору здоров’я краще, якщо купальник буде суцільним. Так велика частина тіла буде закрита від дії прямих сонячних променів, здатних викликати опік і фотодерматит, які не тільки затьмарять відпочинок, а й викличуть запалення шкірних покривів вагітної. З іншого боку, не варто забувати, що зростаючий плід тисне на внутрішні органи жінки, в тому числі і на сечовий міхур, викликаючи часті позиви до сечовипускання. У даному контексті зручніше буде той купальник, у якого легше знімається низ.

Вимоги до технології пошиття купальника жінки, яка чекає народження дитини, пред’являються найсуворіші. Ліф і трусики ні в якому разі не повинні чинити тиску на тіло і натирати шкіру. Тому не можна купувати купальник з щільними чашечками і на кісточках. М’які, еластичні, широкі гумки, що підтримують груди і розраховані на збільшення її в об’ємі, вирішать проблему. Всі шви і строчки повинні бути м’якими і якісно обробленими.

За купальником краще йти в спеціалізований магазин одягу, призначений для вагітних жінок. Немає нічого поганого в тому, щоб попросити продавця пред’явити сертифікат на товар, адже від цьої простої дії, можливо, залежить здоров’я майбутньої мами і її малюка.

На додаток до купального костюму не завадить придбати парео в тон. Цей великий пляжний плпток – практична річ. Його можна обернути навколо тіла і прикрити виступаючий живіт, можна пов’язати на голову у вигляді тюрбана або використовувати як накидку на спину, щоб не обгоріти.

Вагітній жінці до вибору купальника потрібно підійти відповідально і без поспіху. Головне завдання – вибрати ту модель, яка допоможе виглядати привабливо, відчувати себе зручно і не зашкодить здоров’ю.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...