Куди діти непотрібний одяг?

куди діти старі речі

Ми не могли не згадати про дилему з якою ми постійно стикаємося, проводячи ревізію шафи перед настанням нового сезону: речі, які ми вже не носимо, займають місце і збирають пил, але позбавлятися від них, просто широким жестом викинувши на смітник, якось не хочеться, тому що, по-перше, шкода, по-друге, раптом ваш старий ОДЯГ може ще комусь стати в нагоді? Запевняємо вас, що дійсно може. Залишилося тільки знайти підходящий для вас спосіб.

Влаштуйте обмін з подружками

Звучить інфантильно, але на практиці дійсно працює. Головне, розробити позитивну стратегію, а не просто оповістити подружок, що ви терміново намагаєтеся позбутися непотрібного мотлоху на їх користь. Запропонуйте їм зібратися разом і влаштувати обмін речами, яким вони вже не можуть знайти застосування. Досвід показує, що якщо з одягом буває багато невідповідностей у смаках і розмірах, то ось аксесуари, і особливо ПРИКРАСИ, зазвичай йдуть на «ура».

Віднесіть на ярмарок

Цей варіант дозволяє поєднати позбавлення від старих речей з новими знайомствами, але, на жаль, обмежений сезонністю: найбільше ярмарків проходять саме влітку під відкритим небом, як блошиний ринок, який проводиться майже кожен місяць влітку і всього два рази взимку. Але якщо ваші «розборки» з шафою все ж затягнуться до настання теплої пори року, майте на увазі, що для участі в подібному ярмарку потрібно заздалегідь зареєструватися, заплатити збір і бажано підготувати придатний для продажу асортимент речей (упор на ВІНТАЖ тут завжди вітається!).

Здайте в комісійний магазин і заробіть

На відміну від описаного вище способу, цей працює в тому випадку, якщо у вас в шафі скупчилися дійсно цінні речі дизайнерських марок – їх можна віддати на реалізацію в міські КОМІСІЙНІ МАГАЗИНИ. Перш ніж виставити ваш одяг, взуття або аксесуари на вітрину, продавці тут обговорять з вами ціну і візьмуть не менше 30% її вартості в якості комісії. Більшість московських комісійних магазинів дбають про свою репутацію і підробки на продаж не беруть. Якщо ви не зацікавлені в тому, щоб річ довго припадала пилом на прилавку (за це, до речі, з вас візьмуть ще й додаткову плату), враховуйте сезонність: босоніжки в листопаді будуть точно продаватися довше, ніж чоботи або вовняний шарф.

Пожертвуйте нужденним

Насамперед в голову більшості приходить думка віддати речі в дитячий будинок. Однак у дитячих будинках потреби в старих речах немає, але дуже часто приймають нові речі: якщо це одяг або взуття, то він переважно має бути не для малюків, та для підлітків, які випускаються з дитячих будинків у нове життя.

Але, це стосується, на жаль, тільки великих міст. Якщо ж від’їхати хоча б на 30 кілометрів від такого міста, ситуація кардинально змінюється, і соціальні організації приймають практично будь-які речі – від одягу до постільних речей, меблів і техніки. Якщо речей багато, то співробітники іноді можуть самі прислати машину.

Дуже часто люди кооперують свої благі наміри з колегами на роботі і в складчину організують доставку. Порадьтеся з колегами: можливо, вони теж давно виношували таку ідею? Якщо ж можливості їхати далеко у вас немає, то імовірно ближче до дому речі можуть прийняти церковні приходи (але не всі, іноді просто не вистачає приміщень), Фонд допомоги ув’язненим в жіночих колоніях і невеликі благодійні фонди, які самі організовують доставку від вас і до того місця призначення, де речі зараз необхідні.

Пристройте швидко

Якщо в позбавленні від старих речей важлива швидкість (наприклад, вам найближчим часом загрожує переїзд або ремонт і зберігати накопичені за роки інтенсивного шопінгу на розпродажах сукні, пальто і туфлі буде просто ніде), краще скористатися сайтами безкоштовних оголошень, наприклад, shafa.ua, Avito, Slando. Щоб продати річ швидко, потрібно знати одну хитрість: найбільше людина бачать ваш лот саме в перші години після того, як ви його виставили на продаж, тому опис і фотографії речі повинні бути максимально інформативними (обов’язково знімайте мірки і вказуйте склад і матеріал), а ціна – аргументованою і адекватною. Як показує практика, якщо ви не завищили ціну, але протягом 24 годин вам вдасться знайти покупця і домовитися про зустріч. Щоб прискорити процес продажу, річ можна викласти відразу на декількох сайтах і заодно помістити в одне з спільнот LiveJournal (наприклад Meet My Ex, ne_podoshlo або what-2-wear), де позбавляються від не підійшовших за розміром речей.

 

Наприклад

Якщо вам потрібно буде позбутися непотрібних зимових речей. Зайдіть на http://shafa.ua/163-zimnie-palto-s-mehom.html і заповніть всі характеристики вашого пальто або куртки. У таких сайтів дуже велика аудиторія і покупець знайде вас за декілька годин.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...