Кросівки або кеди – що краще обрати?

кросівки суперстар

При занятті спортом важливе значення має вибір правильного взуття – таке, щоб воно практично не відчувалося на ногах і було комфортним. В сучасних спеціалізованих магазинах асортимент просто величезний, але найчастіше покупці коливаються між кедами і кросівками. Так що ж слід обрати, чому треба віддати перевагу? Давайте розбиратися.

Кросівки: переваги

Кросівки з’явилися на вітчизняному ринку раніше, ніж кеди. Спочатку вони призначалися тільки для занять бігом, зараз же спектр їх використання значно збільшився. На відміну від кед вони володіють більш щільною підошвою, яка посилена протектором. Злегка задертий носок і амортизатори дозволяють комфортно себе почувати як при занятті спортом, так і на прогулянці. Які переваги цього виду взуття?

  • зручна колодка добре підтримує стопу,
  • амортизація дозволяє звести нанівець удари,
  • фіксація п’яти в кросівках відмінно фіксує ногу,
  • для виготовлення часто використовують дихаючі матеріали – ноги не пріють.

Особливості кедів

Якщо говорити про кеди, то це лайт-версія кросівок, яка набула великої популярності серед молоді. Вони мають тонку гумовою підошвою і верх з тканини. Слід зазначити наступні переваги кедів:

  • легкість і гнучкість – не відчуваються на нозі,
  • практичність – швидко миються і сохнуть,
  • стильно і актуально виглядає.

Яке взуття все-таки купити?

Так що ж все-таки краще купити кросівки чи кеди? Для початку варто звернути увагу на кросівки суперстар, вони поєднують у собі риси як кедів так кросівок. Можливо вам і не треба буде обирати. Але якщо вони вам не сподобаються, тоді подумайте для яких цілей буде використана взуття. Наприклад, для занять шейпінгом, тенісом або бігом слід вибирати моделі кросівок, які дихають. У них ноги не зможуть спітніти при важких фізичних навантаженнях, а особлива будова підошви мінімізує удари.

Для прогулянок актуальні кеди – різноманітність стильних моделей дозволить вибрати пару до душі і в відповідність до особистих переваг. Завдяки легкості і компактності їх можна взяти завжди з собою. Вони підійдуть і для занять в спортзалі, і незамінні будуть в повсякденному використанні.

Остаточний вибір, яке взуття – кросівки або кеди варто придбати, залишиться за вами. Пам’ятайте, що кеди є більш універсальним та дешевшим варіантом і підійдуть для різноманітних фізичних навантажень і просто прогулянок. Кросівки слід вибирати в залежності від того, яким саме видом спорту ви збираєтеся займатися. Лише в такому випадку вони принесуть максимум комфорту.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...