Критичні дні у…чоловіків

Критичні дні у…чоловіківУ синдрому чоловічої дратівливості є всі знайомі нам, жінкам, ознаки – сонливість, втомленість, поганий настрій, депресивність і нервозність. Вчені дійшли висновку, що у всьому винний чоловічий гормон тестостерон.

Причини СЧД:

Причинами подібних нервових зривів є стресові ситуації, які виникають у чоловіка на роботі, вдома, в колі друзів. У чоловіка в цей момент запас тестостерону виснажується, а заповнитися належним чином не встигає.

Час СЧД:

Пора синдрому чоловічої дратівливості може спалахнути і в 20 років, і в 40, але найбільш небезпечна саме в 40-45. Чому? Тому що саме в цей період чоловік починає сумніватися в своїй сексуальності, обдумувати те, чого в житті добився і часто розчаровуватися в собі, боятися, що вік критичний і все найяскравіше, емоційніше, він вже пережив. Особливість таких критичних днів чоловіків у тому, що вони нерегулярні, а кінця і краю їм не видно.

Вихід із СЧД:

– Сон

Як не крути, а людина, яка не може виспатися, завжди буває дратівливою. Для чоловіка, який багато працює, особливо важливо не пізно лягати. Він втомився і заснув, не подивившись з тобою фільм? Не торсай його, нехай солодко сопе і бачить сни. Навіть якщо він заснув в залі, хай там і проведе ніч, тільки забезпеч його ковдрою і подушкою. І прокидатися вранці він повинен не від криків жінки, що час вставати або що він спізниться на роботу, а від добрих слів, вранішніх поцілунків і твоїх сексуальних здібностей.

– Їжа

Не просто смачна, не просто корисна їжа. Раціон повинен бути побудований правильно! У ньому повинне бути багато білка і клітковини, а також антидепресанти, наприклад шоколаду. До речі, в аптеці можна вибрати вітаміни і біологічно активні добавки, які також можуть привести чоловіка у належний стан.

– Спокій

Ні психологічному тиску і тероризму! Не купив він тобі зараз нові чобітки – не бунтуй і не піднімай кіпіш. Цілком можливо, що завтра тобі вручать на додачу до чобіт каблучку з діамантами.

– Секс

Старий і перевірений метод. Діє безвідмовно. Якщо у вас все вдало в цьому плані, то питання "чому" не повинне виникати.

Мабуть, нам, жінкам, потрібно особливим чином ставтися до чоловіків з синдромом дратівливості. Адже коли на своїй шкурі перевіриш, що таке ПМС, то стає не так складно зрозуміти й іншу людину. Багато що залежить не тільки від наших бажань, але і від організму, який живе так, як йому зручно. А зручно йому іноді буває дратувати і злитися.

Читай також – Як користуватися інструкцією до чоловіка

Джерело: stylemania

Поділитися в...

Вас може зацікавити...