Критерії оцінки ресторану – 6 основних ознак


Ознаки хорошого ресторану – це ті якості, які обов’язково потрібно оцінити перед тим, як остаточно зупиняти свій вибір на тому чи іншому закладі. Особливо це стосується тих, хто приїхав в місто вперше, або ж взагалі є гостем країни. Перебуваючи в місті вперше, хочеться побувати в ресторані, що відбиває незабутній колорит, насолодитися смаком традиційних страв, або спробувати щось новеньке. Як же не помилитися і потрапити в той заклад, який задовольнить всім вашим вимогам?

РОЗТАШУВАННЯ РЕСТОРАНУ

Комусь подобаються невеликі приміщення в тихих районах, а хтось віддає перевагу помпезним закладам на вершині хмарочоса. У кожного свій смак, але, безсумнівно, банкетний зал, розташований в центральній частині міста, має свої переваги:

  • Зручнутранспортну розв’язку.
  • Власнупарковку (щополегшуєпошукивільногомісцявцентрі).
  • Мальовничеоточення (набережні, парковізони, архітектура).

ВНУТРІШНЄ ОФОРМЛЕННЯ

Дизайн приміщення може відповідати будь-якому стилю, важливо, щоб в ньому гармонійно поєднувалися предмети інтер’єру з меблями, і при цьому все налаштовувало на відпочинок і комфортний прийом їжі. Також ознакою хорошого ресторану служить готовність перетворити й видозмінити його оформлення з нагоди будь-якого свята.

ВИБІР СТРАВ

Запропонований асортимент страв повинен містити не тільки традиційний набір, характерний для політики даного закладу, а й мати альтернативу. Наявність, наприклад, дитячого або вегетаріанського меню, істотно підвищить рейтинг ресторану і приверне відповідний контингент відвідувачів.

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Ознакою хорошого ресторану служить адекватне ціноутворення. Відверте завищення вартості може відлякати клієнтів, в той час як її заниження може бути показником використання неякісних продуктів.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Сучасні громадські місця пропонують своїм гостям безліч додаткових «опцій», наприклад:

  • Сценудляшоу-програми.
  • Музичнуапаратуру, вт.ч. караоке-автомат.
  • Дитячийкуточок.
  • Гардеробнутаінше.

ВІДГУКИ ВІДВІДУВАЧІВ

Це, мабуть, найкращий спосіб обрати гарний ресторан. Не забувайте, що окрім вас, до цього закладу вже приходили і інші відвідувачі, які склали своє враження про нього і досить часто їм можна довіряти. Ви можете запитати знайомих чи хтось бував у ресторані, у який ви плануєте завітати. Але крім того існують і спеціальні сайти та додатки, де зібрані відгуки і рейтинги про всі заклади міста. Наприклад, на сайті tomato.ua ви можете знайти такі відгуки про всі міста України, ось що пишуть про  кафе Дніпра і так про кожен заклад країни.

Сподіваємося, що ці критерії допоможуть вам не помилитися і зробити правильний вибір!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...