Красиве, довге волосся – ознака жіночності

красиве волоссяМаючи в арсеналі численні аксесуари, жінці вдається залишитися красивою і привертати увагу чоловіків. Найдоступнішим способом виразити свою індивідуальність і красу є довге, шовковисте волосся. Завдяки хорошому волоссю, жінці доступна можливість постійно міняти імідж, створюючи все нові і нові зачіски. Відростити довге волосся не так-то просто. Найважливіше в догляді за волоссям є дотримання чистоти голови і волосся, необхідно позбутися лупи, якщо така проблема існує.

Сухе волосся призводить за собою такі проблеми як посічені кінчики, за рахунок чого волосся зупиняється в рості. Необхідно систематично підстригати волосся, прибираючи кінчики, що стирчать. Після стрижки волосся виглядає краще. Необхідно підстригати кінці не рідше ніж один раз на 4 місяці. Волосся живе і має велике значення хто за ними доглядатиме, ретельно вибирайте майстра зі стрижки і не рекомендується його міняти, краще якщо вас буде стригти один і той же перукар.

Сухість голови і волосся можна вилікувати за допомогою засобів по догляду. Необхідно використовувати хороший шампунь, бальзами, також робити маски для шкіри голови і волосся по всій довжині. Шампуні, бальзами, масла, лосьйони все це варто індивідуально підбирати за типом шкіри голови. Зазвичай, виробники чітко прописують, для якого типу вони підходять. Визначити тип вам може допомогти грамотний майстер, перукар. Також існує безліч салонів краси, в яких можна провести повний аналіз голови. Засоби необхідно підбирати без вмісту сульфатів, силікону. Силікон викликає звикання, і волосся при відмові від силіконових шампунів може стати ще гірше, тут необхідно запастися терпінням, після відмови через пару тижнів волосся прийде в норму, за рахунок виділення власного захисту від навколишнього середовища.

Часто у жінки виникає проблема втрати волосся через їх випадіння. Втрату волосся можна зупинити шляхом застосування масок, ідеально підходить маска з реп’яховою олією, олія живить коріння волосся, так само сприяє активному росту. Олію необхідно наносити на шкіру голови і по всій довжині волосся, попередньо підігрівши на паровій бані, і залишити його на голові на 15 хвилин, потім ретельно вимити голову, процедуру повторювати 2-4 рази на місяць.

На красу волосся і його ріст також впливає внутрішній стан організму. Необхідно приймати вітаміни регулярно.

Застосування трав’яних відварів для ополіскування волосся теж позитивно позначається на їх здоров’ї і зовнішньому вигляді. Для приготування відвару можна використовувати кропиву, ромашку, хміль, хну, мати-й-мачуху. Проводити ополіскування відваром необхідно після миття голови, коли волосся практично повністю висохло, що б корисні речовини максимально вбралися.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...