Кращий час для створення сім’ї

Кращий час для створення сім'їНаші бабусі виходили заміж у віці 18 років і народжували багато дітей. Власне не було іншого сценарію. Або залишитися старою дівою, або засудженоїю суспільством матір’ю-одиначкою.

Покоління наших мам в основному виходило заміж після профтехучилищ, і тільки деякі вибирали кар’єру після навчання.

Створення сім’ї в наш час

Сьогодні рішення про шлюб набагато більш ускладнено. Молоді люди одружуються в середньому на 10 років пізніше їх дідусів, і жінки мають безліч можливостей, про які їхні бабусі боялися б навіть подумати: наука, робота, знайомства, виїзди, подорожі, розваги. Буття дружиною і матір’ю вже не є єдиною громадською роллю, в яку може увійти дівчина.

Багато жінок хочуть дітей, виходять заміж, але все не знаходять часу на сім’ю. Перед ними успішна кар’єра, перспективи розвитку та підвищення, і вони не знають, коли будуть готові до зміни темпу життя. Сучасні молоді жінки визнають, що на вагітність їм важко зважитися. І у них дуже багато відмовок: навчання, робота, кредити. Адже в житті сучасної жінки існує стільки перспектив, про які жінки 50 років тому і мріяти не могли. До того ж у нинішній епосі дуже важко вже зустріти і чоловіка, для якого сімейні цінності стоять на першому місці.

Психологи підкреслюють значення згоди обох партнерів на продовження роду. Повне розуміння зв’язку – це гарантія, що дитина буде виховуватися в доброзичливих умовах, і батьки будуть взаємно спиратися один на одного і будуть допомагати один одному на кожному його етапі розвитку.

Час для створення сім’ї

Виявляється, що зовсім не легко узгодити оптимальне, обумовлений через біологію час на випадок вагітності зі створенням зрілого зв’язку. Рідко трапляється, щоб дівчина в молодому віці зустріла ідеального кандидата на роль батька її дитини, або була настільки захоплена, щоб зробити відповідний вибір. Ті дівчата, які виходять заміж і народжують дітей після школи, в більшості випадків ламають собі життя. Адже вони ще не зрілі, пристрасть швидко минає і настає побут, сварки, докори чоловіка, а за цим неминуче слідує розлучення, аліменти і нещасна дитина, яка росте у неповній сім’ї. Адже міцний зв’язок можуть створити тільки зрілі люди з великим життєвим досвідом, які можуть контролювати свої імпульси, вміють розуміти і прощати. А, насамперед, те, хто вже реалізував себе в житті і для кого тепер сім’я вже стане головною цінністю

Сучасним жінкам не легко. Біологія не сприяє ні довгим пошукам ідеального чоловіка, з яким можна створити сім’ю, ні нарощуванню на наступні роки науки, кар’єри ,веселощів. Тому, розмірковуючи про планування вагітності, слід користуватися жіночою зброєю: інтуїцією. Кожна з нас має обрати, що в житті важливіше і дотримуватися цього. Тільки вибір цей потрібно робити обдумано і свідомо, адже саме від нього залежить все майбутнє життя.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...