• Без категорії

Кращі дні для інтиму

228Секс в житті здорової людини займає чималу частину від загального часу. Він володіє омолоджуючою, антидепресивною, а також очисною і гармонізуючою функцією, що підтримує наш організм в тонусі. Користь здорового сексу важко переоцінити – це цінні ліки від багатьох недуг: як морально-душевних, так і фізичних.

Вважається, що краще всього займатися сексом два-три рази на тиждень, адже саме з такою періодичністю організм повністю відновлюється і готовий діяти на повну силу!

Цікавий факт

Вчені з Лондонської Вищої школи економіки і політичних наук з’ясували, що кращим днем для сексу є четвер. Це пов’язано з тим, що цього дня тижня людський організм найактивніше виробляє сексуальні гормони.

Особливо високий рівень сексуальної активності людей у четвер вранці. Саме в цей час доби рівень вироблення тестостерона у чоловіків і естрогену у жінок збільшується майже в п’ять разів.

Приказка щодо того, що понеділок – день важкий, виправдовує себе. Вчені встановили, що на початку тижня вірогідність заробити інфаркт підвищується на 20%, що багато в чому пов’язане з вживанням алкогольних напоїв у вихідні. Напевно, саме тому за даними соціологічний опитувань близько 40% респондентів називають понеділок якнайменше продуктивним днем, а вівторок – найщасливішим. Якщо вихідні були дуже бурхливими, секс в понеділок може не виправдати своїх очікувань.

Цікаво, що за даними Вищої школи, п’ятниця була визнана кращим днем для того, щоб кинути палити. Дивно чому, адже наші люди вже з п’ятниці починають відпочивати і розслаблятися.П’ятниця взагалі – найрадісніший день для багатьох, кінець робочого тижня як ні як! Але для сексу цей день не дуже підходить, – заявляють британські вчені.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...