Кохання і зрадники

Кохання і зрадникиЧоловіки, від яких можна чекати зради діляться на чотири типи, спробуємо розібрати психологічні портрети потенційних «зрадників» кохння.

1. Романтик

Милий, привабливий і нешкідливий, не дуже впевнений в собі, він соромиться відкрити свої почуття, здалеку з любов’ю дивиться на жінку і мріє про те, як би вона сама здогадалася про його романтичні почуття. Вона повністю залучається до гри, в швидкоплинні зустрічі, кров закипає, а серце стукає при кожній зустрічі.

Таємниця його відчуження доводить її до відчаю, і вона йде в бій, щоб розвіяти пелену туману, і нарешті одержати заслужений приз. І ось, настає рішучий момент, вона чекає у відповідь пристрасної реакції…

І, о, жах, він повідомляє, що вони не можуть бути разом, з якихось там причинам. Абсолютно приголомшена таким одкровенням жінка намагається його переконати, щось плутано говорити про любов, про щастя…

Наш герой не піддається. Жінка приймає його відмову, як зраду. А що ж це було? Що за підлу гру він вів весь цей час? Він щодня демонстрував увагу, ніжність, тугу і захоплення? Невже, все це плід її хворої уяви?

Абсолютно помішана від розчарування жінка йде з одним бажанням – помститися кривднику…

2. Мазохіст

Добрий, чуйний і недуже таємничий. Летить на допомогу по першому заклику коханої жінки. З ним жінці дуже тепло і затишно. Жінка впевнена у тому, що він її кохатиме до гробової дошки, їй подобається іноді влаштовувати йому перевірки: кидати, потім повертатися, грати як кішка з мишкою, розважатися. Він поблажливо терпітиме її капризи.

Жінка розчиняється у відданості коханої людини, але в ході розвитку відносин вона помічає, що його життя повне тривог і сумнівів, що невдачі і неприємності супроводжують їх відносини, непереборні обставини наростають, як сніжна куля.

Вона підключається до порятунку "потопаючого", допомагає йому розібратися в життєвих ситуаціях. Вона прагне вивести відносини на новий виток…

І тут її і чекає сюрпризу. Вивести мазохіста в нове щасливе життя неможливо, його влаштовує те болото, в якому він вже зав’язнув. І скільки б жінка не тягнула чоловіка до кращого життя, її зусилля будуть марні, він ще більше чинитиме опір. Апогеєм його опору стане бажання розірвати відносини, що для жінки буде повною несподіванкою, хоча не раз мріяла сама про це і озвучувала своєму мазохісту.

3. Герой-коханець

Яскравий, сильний, ексцентричний і напористий. Закрутити голову жінці – це справа декількох хвилин. Красиві залицяння, запаморочливі пригоди, його енергія збиває з ніг жінку. За ним тягнеться шлейф успіху і бурхливих романів.

І, проте, їй здається, що вона найголовніша і єдина в його невичерпному списку прихильниць.

Жінка готова терпіти маленькі зради, поки в ній живе впевненість в своїй винятковості і в неповторності їх відносин.

І ось приходить день, коли Дон Жуан вибирає іншу жінку і дарує їй не менш запаморочливі і ексклюзивні відносини. Жінка розуміє, що її зрадили, що її обранець ставиться до неї так, як і до інших своїх пригод…

Повернути його, не вдається, хіба тільки на одну ніч.

4. Ревнивець

Серйозний, відповідальний і настирний. За ним жінка відчуває себе, як за кам’яною стіною. В любовних відносинах він урівноважений, прагне до розуміння і конкретики. Ревнивець напористий, і знає, чого хоче. Він легко може проявити свою агресію і примусити жінку грати за своїми правилами, він може допустити і фізичне насильство – як прояв експресії і влади.

Поки жінка грає за його правилами, він дозволяє їй побігати навколо нього. Але, якщо вона почне стрибати для гостроти відчуттів навколо іншого чоловіка, то розплата буде негайною. Жінка зобов’язана терпіти його гнів і прагнення утримати її на короткому повідці, ревнощі можуть переходити всякі межі. Жінка за параноїдальними ревнощами і контролем вмудряється побачити ознаки небаченої любові і відданості.

Якщо він затвердить у своїй уяві, що жінка йому зрадила, то покарання, або відхід в невідомому напрямі неминучий.

Жінка відчуває себе приниженою і не зрозуміє, як же так? Така велика і красива любов і раптом …все? Розчарування, біль, образа!

Що ж об’єднує всіх чотирьох красенів? Всі вони схильні до неусвідомлюваного страху перед жінкою.

Всім властиво сидіти в ілюзорних уявленнях про любов, а фантазії мають неминучу тенденцію до руйнування. Любов, інтимні відносини – це ризиковане підприємство. Якщо ми віддаємося своїм почуттям і довіряємо партнеру, то потрібно мати на увазі, що освідчення в коханні не може бути заставою вічної відданості, хоча, безумовно, дуже хочеться зануритися в таку фантазію…

Тому, перш ніж, падати на дно страждань від зради, можливо, розібратися в самій собі і зрозуміти, навіщо я обрала такого чоловіка і чому виявилася жертвою своїх ілюзій?

А як вчинити, якщо вам зустрівся баболюб?

Джерело: elitensk.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...