Косметика з натуральних компонентів: ПРАВДА АБО БРЕХНЯ

Косметика з натуральних компонентів ПРАВДА АБО БРЕХНЯОрганічною косметикою прийнято називати косметичні засоби, в якій понад 90% інгредієнтів натуральні і пройшли перевірку на екологічність.

Органічна косметика не містить в собі хімічні консерванти. Зазвичай на органічній косметиці можна побачити знаки Bio, Еко або Природа, Органічна, вони вказують на її екологічне походження. Найчастіше натуральна косметика набагато дорожче тієї, якою ми користуємося щодня, але бувають і винятки. Вона міцно розташувалася в центрі уваги жінок.

Часто косметикою з натуральних компонентів називають лише ту, яка тільки наполовину містить натуральні інгредієнти. До нещастя, зараз не існує єдиних стандартів сертифікації екологічної і натуральної косметики, таких сертифікатів багато, і не факт, що вони гарантують натуральність, а головне безпеку продукту.

Ненатуральні інгредієнти в шампунях і кремах, що містять синтетичні добавки, не тільки не засвоюються, але й не переробляються нашим організмом, викликаючи зашлакованность, а слідом і отруєння організму різними шкідливими речовинами. Дуже часто вони просто викликають збої при обміні речовин.

Але найнебезпечнішими добавками, які можуть міститися в косметиці – парабени, складні ефіри, широко використовувані як консерванти у косметичній промисловості. За санітарними нормами парабени здатні викликати проблеми в ендокринній системі, провокуючи онкологічні захворювання.

Так само не менш шкідливі сульфати і емульгатори і фтолати. Ось фтолати в основному використовуються в лаках, і вони дуже токсичні. Найчастіше їх використовують для посилення аромату парфумів, щоб зробити запахи стійкими. Фтолати зводять майже нанівець рівень статевих гормонів, викликають рак, вбивають печінку і порушують працездатність репродуктивної системи людини.

Зараз досить легко знайти косметичні засоби, які багаті натуральними добавками. На жаль, виробники не розкривають свої секрети, тому зрозуміти, де є добавки, а де їх немає, – не просто.

Напевно серед вас є ті, хто любить побалувати себе саморобною косметикою. Адже саме вона може гарантувати нам натуральність інгредієнтів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...