Косметика і вагітність

Косметика і вагітностіЦілком можливо, що вагітність добре впливає на ваш зовнішній вигляд, і ви постійно чуєте компліменти. Але іноді зміни зовсім не радують майбутню маму. В цьому випадку дозволені косметичні процедури допоможуть вам відчувати себе краще.

Чи безпечні креми від зморшок?

Подібні креми часто містять похідні вітаміну А, застосування якого у великих кількостях може привести до вад розвитку плоду. І хоча це навряд можна віднести до зовнішнього застосування крему, для власного спокою замініть крем від зморшок іншим (зволожуючим, заспокійливим). Так само забудьте про гормональні креми.

Депіляція воском

Віск абсолютно нешкідливий для вас і вашої дитини, тому без жодних побоювань продовжуйте дану процедуру під час вагітності.

Фарбування волосся

Одне з найчастіших питань. Із страху, що фарба для волосся може бути токсичною і нашкодити дитині, деякі жінки чекають, поки незабарвлене коріння відростить трохи не до середини волосся. Ці побоювання безпідставні! Дійсно, раніше фарби містили шкідливий формальдегід, проте сучасні препарати абсолютно безпечні, в т.ч. і для вагітних.

Хімічна завивка

Не дивлячись на те, що деякі медики не радять вагітним жінкам застосовувати хімічну завивку, немає наукових даних про її негативну дію на плід. Препарати, вживані для хімії, містять аміак, тому процедуру потрібно проводити в провітрюваному приміщенні.

Догляд за нігтями

Немає ніяких причин відмовлятися від таких приємних процедур, як манікюр і педикюр під час очікування дитини

Масаж

Хоча традиційно стан вагітності вважається протипоказанням до проведення масажу, руки досвідченого фахівця допоможуть вам позбавитися болів в спині, ногах і відчути себе набагато комфортніше.

Ванни, сауни, басейни…

Основний ризик водних процедур під час вагітності полягає в негативному впливі високих температур. Навіть короткочасне, але різке зростання внутрішньої температури жінки на початку вагітності значно підвищує ризик викидня і деяких вад розвитку плоду. Встановлено, що в перші 7 тижнів для плоду небезпечні вже 39 градусів за Цельсієм протягом 10 і більше хвилин.

А взагалі тепла розслаблююча вода корисна (і приємна) для майбутньої мами. У другому і третьому триместрі цілком допустимо нечасті відвідини саун (знаходження в парилці не більш 10 хвилин) з обов’язковим рясним споживанням води, щоб уникнути обезводнення.

Джерело: http://ivona.bigmir.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...