• Без категорії

Косметика для дівчинки-підлітка

Косметика підліткаДівчинка-підліток при виборі косметики повинна слідувати певним правилам, які ми опишемо трохи нижче. Як показує практика, більшість молодих дівчат при виборі того чи іншого косметичного засобу керується порадами подружок, мами або реклами, але хіба це правильно? Краще звернутися до фахівців-косметологів, які точно знають, як підкреслити молодість і свіжість не нашкодивши собі. Таким чином, ось кілька найважливіших заповідей, які потрібно намотати на вус тінейджерами і їхнім мамам.

Заповідь 1. Косметика – це аптека краси, тому в сумочці у дівчинки повинні бути тільки найнеобхідніші засоби, серед яких туш, рожевий блиск для губ, легенький тональний крем і рум’яна. Цього невеликого списку речей цілком достатньо для юної дами щоб підкреслити її молодість і природну красу.

Заповідь 2. Косметика – не бойовий окрас. Косметика не повинна бути агресивною, адже шкіра дівчини ще дуже молода і піддатлива до зовнішніх факторів і неякісна косметика може викликати подразнення і різні дерматологічні хвороби. Слід вибирати косметику, яка не закупорює пори шкіри.

Заповідь 3. Блиск завжди краще помади. Чому? Та просто тому, що помада це прерогатива дорослої жінки, а молодій дівчині потрібно підкреслювати її молодість, якою жінка в соку вже ніколи не зможе похвалитися. Потрібно любити свою молодість.

Заповідь 4. Ніжні квіткові тони ідеальні для тінейджерів. Такі тони надають свіжості та молодості шкірі, але якщо хочеться спробувати чогось яскравого, то це тільки на свята і тільки у вигляді тіней під повіки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...