КОРОНАВІРУС: ВЧЕНІ ПОЯСНИЛИ, ЧИ МОЖНА ЗАЙМАТИСЬ СЕКСОМ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ

Вчені заявляють, що новий коронавірус не передається статевим шляхом, проте вони радять утриматися від пошуку статевих партнерів в цей час.

Про це повідомляє The Guardian.

“Немає ніяких доказів того, що COVID-19 може передаватися через вагінальний або анальний секс. Проте, поцілунки є дуже поширеною практикою під час статевого акту, і вірус може передаватися через слину”, – говорить професор і практикуючий лікар Джессіка Джастман.

Доктор Джессіка Маркус радить утриматися від пошуку нових партнерів в цей час і каже, що якщо ви живете з постійним сексуальним партнером і у вас немає будь-яких симптомів захворювання/не було контакту з зараженим, то “секс може стати відмінним способом повеселитися, підтримувати відносини й зняти стрес в цей потенційно неспокійний час”.

Доктор Карлос Родрігес-Діас радить тим, хто не був у ізоляції зі своїм постійним партнером, використовувати “інші форми вираження чуттєвості”: СМС, відеодзвінки, еротичну літературу і мастурбацію. Родрігес-Діас радить “використовувати ці декілька тижнів, щоб направити свою енергію, досліджувати себе і подумати про те, що ви шукаєте”.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...