Корисні напої для вагітної жінки

Корисні напої для вагітної жінки  Основна частина продуктів харчування і напоїв має корисні властивості і насичує організм поживними речовинами, надаючи благотворнe дію на багато систем організму. Серед усього різноманіття є особливо корисні напої для вагітної жінки, оскільки підтримують її здоров’я і закладають основу здоров’я майбутньої дитини.

Напої повинні бути різноманітними і відповідати сезону року.

Влітку більше підходять охолоджуючі напої.

Свіжовичавлені соки насичують організм вітамінами і мінералами, потреба в яких під час вагітності збільшується в кілька разів. Крім того заповнюють дефіцит корисних речовин в жарку погоду, коли з потом губляться не тільки шкідливі, але й корисні речовини.

Ягідні морси надають таку ж вітамінізуючу дію. Їх рекомендується готувати без цукру або з невеликою його кількістю для кращого втамування літньої спраги.

Компоти із сухофруктів також вітамінізують і втамовують спрагу.

Квас регулює діяльність травного тракту, пригнічує розмноження хвороботворних мікробів, стабілізує стан нервової системи та обміну речовин. Краще вживати квас власного приготування.

Вода є найкращим розчинником всіх концентрованих речовин в організмі. Тільки вода здатна розчиняти солі і кислоти, тільки за участю води відбувається самоочищення організму, тому її споживання повинне бути основним.

У зимовий час вітамінізовані напої добре чергувати з зігріваючими.

Зелений і чорний чай з молоком – добре тонізує і забезпечує мінералами і вітамінами.

Какао – досить поживний напій, який сприяє витривалості організму і знімає психологічну напругу.

Незалежно від сезону року, такі корисні напої для вагітної жінки, як нижченаведені, повинні бути присутніми в раціоні щодня.

Молоко – це джерело кальцію, вітамінів, білків і легко засвоюваних жирів. Особливо добре молоко перетравлюється в теплому вигляді.

Кефір або кисле молоко – це джерело кисломолочних бактерій, які стабілізують роботу шлунково-кишкового тракту і перешкоджають утворенню запорів, що часто супроводжують вагітність.

Протягом всієї вагітності обмежується вживання чорного чаю та кави, а також виключаються всі спиртні напої, газовані (солодкі і несолодкі), напої що містять барвники або замінники смаку (готові чаї в пластиковій упаковці, соки в тетрапакетах).

Поділитися в...

Вас може зацікавити...