Корисні гаджети для вагітних

Технічні дрібниці вже давно зробили наше життя простим і комфортним. Прогрес торкнувся абсолютно всіх граней життя суспільства. В тому числі і технічні новинки увійшли в життя майбутніх матусь. Сьогодні ми поговоримо про гаджети для тих хто тільки хоче завагітніти і тих хто вже досяг цієї чудової мети. Невеликий огляд допоможе зрозуміти, які з них вам дійсно необхідні, а які є просто даниною моді.

Гаджет для визначення першого дня овуляції

DuofertilityТехно новинками Duofertility дозволяє визначити початок овуляції з точністю до 99% (на думку виробників пристрою). Працює прилад на основі фіксування перепадів температури тіла. Укріплений під пахвою сенсор вимірює температуру тіла кожні 4 секунди (цілодобово). Інформація безпосередньо передається на зчитувальний пристрій. Попередньо в пам’ять пристрою необхідно внести такі базові дані: звичайну температуру тіла, температуру тіла під час хвороби, під час сну. Пристрій синхронізується з персональним комп’ютером, де і акумулюються статистичні дані. На основі даних пристрою можна отримати прогноз зачаття, загальний стан організму і схильність до зачаття малюка. Пристрій все ще тестується, тому не поспішайте замовляти його. Тим більше, що він поки не продається в роздрібних аптечних мережах.

Електронний тест на вагітність

Usb pregnancy testUsb-тест на вагітність. Оброблений абсорбентом індикатор потрібно занурити в сечу, потім планку потрібно вставити в usb-прилад, який визначить рівень гормону вагітності. Результат з’явиться на дисплеї буквально через хвилину. Перекреслена мордочка означає, що вагітності немає, щасливий смайл означає, що (вагітність є). Якщо на дисплеї з’явилося кілька смайлів-осіб, то є ймовірність того, що мама вагітна близнюками. Також гаджет показує рівень гормону вагітності в цифрах – це дозволяють визначити термін вагітності з точністю до декількох днів. В Інтернет-магазинах usb-тести в середньому коштують 18 доларів (в набір входить 20 смужок для тестування).

Будь-який електричний прилад, який живиться з мережі можна вимкнути дистанційно. Для таких цілей

Monica AN24існує ряд пристроїв (можна ознайомитися на сайті www.netping.com.ua/pdu_ip_netping_gsm_sms). Це більш потужніші і промислові прилади, але для домашнього вжитку у приватному будинку вони можуть вам знадобитися.

Визначаємо швидкість серцебиття малюка і мами

Апарат Monica AN24 призначений для дистанційного відстеження серцебиття матері і дитини, а також спостережень за матковою активністю. Складається апарат з 5 датчиків, які кріпляться на живіт матусі, і сенсорного пристрою для зчитування (вага 100 грам, працює на батарейках). Дані транслюються через Bluetooth або USB на синхронізований мобільний пристрій. Апарат пройшов, всі клінічні тестування і на даний момент знаходиться на стадії впровадження.

Пологи без болю

MamaTensГаджет MamaTens полегшує больові відчуття під час пологів. Складається з чотирьох самоклеючих електродів і бази. Пристрій блокує больові сигнали, і стимулюють підвищення вироблення ендорфінів. Інтенсивність роботи електросистеми може регулювати як сама породілля, так і чоловік або акушерка.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...