Коргазм – спортивний оргазм

КоргазмЗа твердженнями американських медиків, заняття спортом можуть викликати у жінок оргазм. Ось деякі подробиці про новий вид жіночого оргазму – коргазм …

Фахівцями Центру сексуального здоров’я Університету Індіани був відкритий новий вид жіночого оргазму – спортивний оргазм або так званий коргазм – оргазм, якого можна досягти під час виконання фітнес-вправ.

Вчені, під керівництвом доктора Деббі Хербенік, провели унікальне дослідження. Вони п’ять тижнів спостерігали за жінками в спортзалах, що дало їм можливість зробити сенсаційні висновки. Так, за цей час фахівцям вдалося знайти 124 жінки, які відчували оргазм під час занять спортом, і ще 246, які отримували від тренувань сексуальне задоволення. При цьому представниці прекрасної статі у віці 18-63 років не виконували вправ, що нагадують статевий акт, і не були захоплені еротичними фантазіями. 70% цих жінок виявилися гетеросексуальними і більша половина з них – заміжніми.

Які ж вправи можуть привести до спортивного оргазму? У першу чергу ті, які призводять до фізичного напруження певних м’язів в інтимній області: це накачування м’язів живота (особливо на тренажері «Крісло Капітана»), лазіння по жердині й канату, йога і катання на велосипеді. Так, наприклад, трохи більше 50% жінок відчували неймовірне задоволення під час виконання вправ на прес, 6% – при піднятті важких предметів, 20% – оргазмували або були близькі до цього під час заняття йогою, 15% – займаючись на велотренажері, а решта – під час пробіжки або при спортивній ходьбі.

Крім того, лікарі повідомили, що 40% опитаних ними жінок відчували у своєму житті коргазм не менше 10 разів, ще близько 20% заявили, що в момент повного релаксу вони не в силах себе контролювати, а ще 40% цілком усвідомлювали, де вони знаходяться і що з ними відбувається.

Деббі Хербенік і її команда поки не готові пояснити природу виникнення спортивного оргазму, оскільки ні сексу, ні еротичної фантазії при цьому немає, але вона заявляє, що фахівці будуть продовжувати працювати над цим питанням.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...