Конкорд

Перекладається з грецької як – "широкоплечий".

Домагаються все за рахунок працьовитості, не терплять людей, які не доводять справу до кінця. Дуже терплячі, не слухають порад, живуть своїм розумом. Хороші педагоги, володіють феноменальною пам'яттю. Чи не марнотрати, вірують в бога, ведуть правильний спосіб життя. Деякі так і не одружуються. Дозвілля проводять з друзями. Смачно готують плов, дуже гостинні, люблять котів більше, ніж собак. Вони цікаві співрозмовники, не люблять фотографуватися, хоча зовні симпатичні.

До старості стають буркотливими, але завжди добрі і житейськи мудрі. Часто страждають через свою відданість друзям, готові віддати життя за них. Багато читають, у них добре розвинена фантазія, вони терплячі. Якщо зірвуться, то швидко відходять. У компанії вміють розвеселити гостей, гарно співають, але не завжди розуміють жарти і ображаються. У них золоті руки, часто вони захоплюються виготовленням сувенірів.

Професії: інженер, архітектор, програміст, художник, журналіст, актор, керівник, столяр, ювелір, танцівник в оперному театрі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...