• Без категорії

Конфуз у ліжку

Конфуз у ліжкуЯк згладити ніяковий момент під час сексу? Розглянемо основний секс-конфузи і способи їх уникнути.

Недоречне хлюпання

Як би ти не червоніла і не соромилася, але твоя піхва здатна поставити тебе в ніякове положення тим, що час від часу вона видає дивні звуки. Часто це відбувається в самий невідповідний момент – під час або відразу після сексу. І особливо примушує нервувати той факт, що ці звуки практично не можлтво контролювати! Що робити? Безпосередньо перед побаченням виконайте нескладні вправи, прописані в знаменитій гімнастиці Кегеля. Наприклад, 25-35 разів скороти м’язи піхви в різному темпі, починаючи від повільного і поступово переходячи до швидкого. Це дозволить "тримати" вагінальні м’язи в тонусі, а крім того, зробить секс якіснішим.

Глибока глотка

Який чоловік не любить мінет? Але конфузу, пов’язаного з оральним сексом, існує немало. По-перше, це просто дуже смішне видовище, особливо якщо дівчина не намагається копіювати героїню порнофільму, а практикує оральний секс, що називається, від душі. По-друге, слухати власне прицмокування довше ніж пару хвилин просто нестерпно. По-третє, будь-який чоловік під час орального сексу рано чи пізно захоче "розслабитися" тобі в рот, а якщо така кінцівка стане для тебе несподіванкою, то ти станеш перед вибором: сидіти, як хом’як з набитими щоками, відразу виплюнути все це йому в обличчя або спробувати проковтнути, стримуючи блювотний рефлекс.

До речі, про останнє. Особливо часто він прокидається при виконанні так уподобаної чоловіками техніки "глибока глотка" – коли дівчина лежить, наприклад, на ліжку, закинувши голову назад, а чоловік стоїть над нею і іноді дуже глибоко вводить свій орган прямо в глотку. Що ж робити? Може, це і не дуже романтично, але все таки варто наперед домовитися з своїм партнером про те, в якому вигляді ти сприймаєш оральний секс і як далеко готова зайти. Чоловік і сам навряд отримає задоволення від вимученого мінета. Вершин орального сексу краще досягати поетапно, поступово розширюючи свої межі.

Сміх без причини

Теж достатньо поширений конфуз, що з однаковою частотою зустрічається як у жінок, так і у чоловіків. Пригадай: вечір, свічки, квіти, два келихи вина, романтична обстановка, він робить все для того, щоб принести тобі неймовірне задоволення – з серйозним виглядом пестить твоє тіло, цілує губи, руки, ти теж йому вміло підіграєш (а може, тобі приємно всерйоз), і раптом твої думки перебудовуються з інтимних на що-небудь більш побутове, ти розплющуєш очі, дивишся на нього і починаєш сміятися. Так що там сміятися, ти починаєш відверто "реготати". Він щиро не розуміє, в чому справа, ображається, а ти продовжуєш хихикати. Тут головне – не відмовчуватися про причини свого сміху, інакше чоловік вирішить, що ти смієшся над ним. Чесно скажи, що тебе розвеселило, посмійтеся разом, а потім спокійно продовжуйте.

Газова атака

Це досить неприємна тема, вульгарна і слизька, тому ми її і обговоримо. На щастя, зустрічається нечасто, оскільки процес газоутворення в більшості випадків контрольований, але все таки і ці випадки мають місце. Як бути, коли красивий і піднесений порив любові і ніжності порушив цей огидливий звук? Сказати, що необхідно перевести цю ситуацію жартома – просто смішно, оскільки в ній немає абсолютно нічого гумористичного. Залишається тільки не приймати це близько до серця, не турбуватися і не розчаровуватися в своїй сексуальності – ну або чекати моменту, коли ця ж неприємність спіткає твого бойфренда, щоб тобі було не образливо…

Як бути, якщо твоєму партнеру від тебе потрібен тільки секс?

Джерело: www.sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...