• Без категорії

Комплекс недолюбленного чоловіка

Комплекс недолюбленного чоловікаПісля виписки з пологового будинку дружина в перші місяці повністю зайнята дитиною і не може надавати чоловіку досить уваги.

Щоб уникнути ревнощів до дитини, татові варто активно включатися в процес догляду за немовлям. Одержані на заняттях навики сповивання, гартування, купання допомагають не сприймати дитину як суперника в боротьбі за увагу улюбленої дружини. Навпаки, коли догляд за крихіткою стає загальною справою, це неймовірно зближує і радує обох батьків.

До речі, якщо вже дивитися правді в очі, жінка, яка тільки народила, знає про догляд за немовлям рівно стільки, скільки її чоловік.

Мабуть, лише годування грудьми в цей час складає її перевагу. Чоловікам треба визначитися, які домашні обов’язки по догляду за малюком їм здаються приємними і необтяжливими.

Якщо у молодого батька були молодші брати або сестри в батьківській сім’ї, він мириться з новими обов’язками значно простіше, оскільки у нього є хай мінімальний досвід догляду за малюком у власному дитинстві.

Психологи розказують і про особливі складнощі цього періоду. Проте за статистикою в більшості пар відносини нормалізуються приблизно через рік після народження дитини.

Саме тоді закінчується гормональна перебудова жіночого організму, а малюк починає краще спати і не вимагає грудного годування.

Джерело: mamochka

Поділитися в...

Вас може зацікавити...