Кольори для вагітної мають велике значення

Якщо ти багато турбуєшся, носи блакитний

Лікарі досить давно прийшли до висновку, що кольори впливають на емоційний стан вагітної та на її здоров’я. Вони вважають, що вагітній жінці підійдуть самі безпечні методи кольоротерапії для самостійного використання. Кольоротерапія служить прекрасним засобом для розслаблення і відпочинку вдома або на роботі. Наприклад, вдома ти можеш оточити себе предметами необхідного кольору, а на роботі просто закрити очі і уявити необхідний тобі колір.

Надягай білу білизну – білий колір під одягом служить фільтром і забезпечує поглинання організмом потрібного відтінку.

Які ж кольори і яким чином можуть бути використані під час вагітності?

Помаранчевий колір – ефективний при небезпеці викидня. Уяви, що ковтаєш оранжевий потік, який проходить крізь твоє тіло в статеві органи і йде в землю.

Помаранчевий допомагає при депресії. Уявляй, що дихаєш цим кольором, вдихаючи його повністю в себе.
До кінця вагітності, ти можеш стимулювати лактацію за допомогою яскравого помаранчевого – уяви, що сидиш під помаранчевим водоспадом.

Однак потрібно дотримувати одну обережність у роботі з цим кольором – він ефективний вранці і вдень, а от увечері через його сильною енергії може виникнути безсоння.

Блакитний колір – добре використовувати, якщо ти відчуваєш страх або занепокоєння. Уяви, що ти купаєшся в блакитному і все твоє тіло залите цим кольором.

Жовтий колір – оточи себе жовтим кольором або одягни що-небудь жовте, якщо тобі необхідно заспокоїтися.

Синій колір – рекомендується при безсонні. Вдихай в своїй уяві насичений синій і нехай все твоє тіло наповнюється ним. Щоб підсилити дію, встанови в спальні слабкий світильник, що випромінює синій колір і використовуй сині постільні приналежності. Проте будь обережна з цим кольором, він може ввести в тривалу депресію.

Червоний колір – з цим кольором також необхідно бути обережною, оскільки він має властивість викликати підвищення артеріального тиску.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...